Бойова нічия у Кіровограді(ФОТО)

Кількість переглядів - 689

Сьогодні у Кіровограді відбувся перенесений футбольний матч 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між місцевою «Зіркою» та армянським «Титаном».

У ньому наші футболісти мали всі шанси на перемогу, але не змогли утримати прийнятний для себе рахунок і втратили перемогу наприкінці гри.

Першими рахунок відкрила команда Іллі Близнюка. На 19 хвилині Владислав Насібулін вивів господарів уперед - 1:0. Червоно-жовті виглядали переконливішими, мали не одну нагоду відзначитися, але навіть вилучення «титанівця» Сергія Карпенка на 60 хвилині за фол останньої надії не допомогло нашим футболістам утримати переможний рахунок. На 90 хвилині захисник кримчан  Олексій Покосенко зрівняв рахунок (1:1) і допоміг своїй команді уникнути поразки.