Кіровоградський боксер-юніор – призер Чемпіонату України

Кількість переглядів - 481

Боксер з Кіровоградської ДЮСШ №1 Тамірлан Мірашов став єдиним представником нашої області, хто піднявся на призовий подіум Чемпіонату України з боксу серед юніорів 1997 - 1998 р.н., що відбувся у Харкові.
У ваговій категорії до 52 кг де виступали 22 майстри шкіряної рукавички вихованець тренера Віктора Фесечка провів три поєдинки. Два з них він виграв і вийшов до півфіналу. А от у третьому – за потрапляння до фіналу поступився і в підсумку став бронзовим призером.
Своїм виступом він справив добре враження на тренерів збірної тому запрошений на перший навчально-тренувальний збір із трьох запланованих у складі юніорської збірної України.
Загалом у змаганнях взяли участь 328 боксерів із усієї України.