«Зірка» впевнено перемогла «Одесу»

Кількість переглядів - 397

Футболісти кіровоградської «Зірки» у 26 турі Чемпіонату України з футболу у першій лізі на виїзді здобули переконливу перемогу над футбольним клубом «Одеса» - 3:0, тим самим покращивши своє турнірне становище.

Команда Іллі Близнюка, маючи шалену мотивацію після домашньої нічиєї у попередньому турі з «Геліосом», долю матчу вирішила ще у першому таймі, коли розписалася двічі у воротах господарів протягом трьох хвилин.

На 14 хвилині одеситів засмутив Владислав Насібулін, який замкнув навіс Вячеслава Горбаненка зі штрафного (0:1). Не встигли футболісти з Південної Пальміри оговтатися, як вже за три хвилини кіровоградці подвоїли рахунок. Ярослав Галенко промчав правим флангом, пошив у дурні захист одеситів і пробив в дальній від воротаря кут (0:2).

Хвилювання за результат виникло вже на 30 хвилині, коли за фол останньої надії у складі «Зірки» було вилучено Дмитра Нємчанінова. Але навіть чисельну перевагу одесити не змогли використати. Гості були сильнішими, діяли впевнено і організовано навіть у меншості, вміло граючи від оборони і під завісу матчу забили суперникам втретє, забезпечивши собі комфортний рахунок (0:3). Автором третього голу став Владислав Насібулін, який вдруге відзначився у цьому матчі.

Заслужені три очки і «Зірка» з 43 пунктами піднімається на четверте місце турнірної таблиці, відстаючи від ще однієї команди Кіровоградщини - ПФК «Олександрія», що посідає третє місце, на 5 пунктів. Лідерство продовжує утримувати «Севастополь» (56 очок), другою іде алчевська «Сталь» (52).

Наступний матч кіровоградська команда проведе вдома 27 квітня. Її суперником будуть кияни з  «Динамо-2».