Гирьовик-ветеран з Олександрівщини став призером Чемпіонату світу (ФОТО)

Кількість переглядів - 592

У Ташкенті (Узбекистан) відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту у поштовху довгим циклом. Його єдиним учасником від Кіровоградщини став гирьовик із села Соснівка Олександрівського району Микола Марфула. Минулого року йому виповнилося 40 років і він почав виступати серед ветеранів. Вже перші змагання світового рівня принесли нашому гирьовику трофеї. У ваговій категорії понад 90 кг Микола Марфула піднявся на срібний п’єдестал Чемпіонату світу. Двома 24-кілограмовими гирями він зробив 83 підйоми. Загалом наш гирьовик підняв їх 95 разів, однак судді не всі зарахували.

Випередив спортсмена з Олександрівщини лише гирьовик із Казахстану, який показав результат у 103 підйоми.

Варто підкреслити, що всі досягнення Миколи Марфули – виключно його заслуга, адже вже більше року на всі змагання як він так і його вихованці їздять за власні кошти і жодної підтримки спортсмену, який прославляє свій край на всю Україну та світ, місцева влада не надає.

Минулого року його вихованець Ігор Денисенко у німецькому Гамбурзі став срібним призером Чемпіонату світу серед юніорів у вазі до 90 кілограмів, а у березні нинішнього року виграв Кубок України з гирьового спорту серед чоловіків у довгому циклі.