Повідомлення

"Украгроком" розгромив "Мир"

Кількість переглядів - 502

Впевненою перемогою завершив 5 тур Чемпіонату України з футболу у другій лізі (група 2) головківський «Украгроком». На домашньому полі команда Юрія Гури завдала розгромної поразки горностаївському «Миру» - 3:0.

Свої ворота недоторканними гості тримали лише у першому таймі. А вже на початку другої половини зустрічі вони «посипалися». Протягом трьох хвилин «аграрії» відвантажили горностаївцям два м’ячі: на 49 хвилині рахунок відкрив Євген Фальковський, а незабаром Віталій Горобець, пробивши потужно низом у ближній кут, подвоїв перевагу господарів. А вже на останніх хвилинах матчу Богдан Боровський, який вийшов на заміну зробив рахунок розгромним - 3:0.

Завдяки цій перемозі команда Юрія Гури наблизилася до лідера групи ФК «Шахтар-3» на відстань одного очка. Донеччани у свою чергу нічиєю з кременчуцьким «Кремнем» (2:2) ускладнили своє турнірне положення.

"Украгркоком" - "Мир" - 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Фальковський (49), 2:0 - Горобець (52), 3:0 - Боровський (87)

Наступну гру «Украгроком» проведе 11 травня на виїзді проти ФК «Полтава-Карлівка-2»