"Зірка" забила "Арсеналу" шість м'ячів(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кількість переглядів - 1229

У Кіровограді вчора, 7 травня, відбувся черговий футбольний поєдинок. Матч 29 туру Чемпіонату України серед команд першої ліги  "Зірка" (Кіровоград) - "Арсенал" (Біла Церква) закінчився p розгромним рахунком - 6:2.

У складі кіровоградської команди відзначились: Немчанінов, 33; Галенко, 57; Насібулін, 58, 90+4; Кочура, 62; Рудницький, 72. У гостей дубль на рахунку Степанкова, 80, 87.

Рахунок міг бути ще розгромнішим, проте Кочура на 89-й хвилині не реалізував другий, призначений у ворота «Арсеналу» пенальті.

На післяматчевій прес-конференції в.о. головного тренера «Арсеналу» зазначив, що його команди вистачило лише на перший тайм. Ілля Близнюк, головний тренер «Зірки», критично оцінив гру команди в останні хвилини матчу, коли кіровоградці двічі пропустили необов’язкові, на думку наставника, м’ячі. За словами Близнюка, це є наслідком проблем з ігровою дисципліною.

Наприкінці прес-конференції Ілля Владиславович привітав усіх з Великоднем та з впевненою перемогою «Зірки».

www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Кіровоградська «Зірка» забила 6 м’ячів у ворота суперника(ФОТО)

Відеозвіт з прес-конференції тренерів команд, дивіться вже сьогодні на «Гречці».