У Кіровограді змагалися волейболісти (ФОТО)

Кількість переглядів - 709

10 травня в залі Кіровоградського національного технічного університету відбувся традиційний турнір з волейболу присвячений 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Чотири команди - ДЮСШ№3, КНТУ, «Медики» та «Обленерго» вели боротьбу за нагороди.

У першому матчі КНТУ - ДЮСШ з рахунком 2-0 перемогли студенти. У другій зустрічі
Кращого визначали «Обленерго» та «Медики». Тут інтриги не вийшло: «енергетики» впевнено довели гру на свою користь, вигравши обидві партії (2-0).

Календар змагань був сформований таким чином, що «Медики» вступили у боротьбу по завершенні попереднього протистояння. Не маючи достатнього часу на відпочинок, вони вийшли на гру із юнаками спортивної школи. І хоча грати їм довелося після виснажливих баталій із претендентом на перемогу, проте на класі вони все ж здолали юних волейболістів в обох партіях.

Турнір не обійшовся без інтриги: в принциповому матчі між «Обленерго» та КНТУ в першій партії перемогу здобула студентська команда з рахунком 22:25. У другій партії, оптимізувавши свої всі сили волейболісти «Обленерго» змогли переломити хід гри вигравши 25:21. Вирішальною стала третя партія: проявивши всю майстерність та бажання до перемоги, «енергетики» з рахунком 15:11 змогли взяти гору над своїми суперниками і в загальному заліку посіли перше місце.

Наступний матч між КНТУ та «Медиками» мав визначити володарів срібних нагород. Він завершився не на користь господарів майданчика. Для встановлення остаточного результату не довелося проводити третю партію. «Медики» здолали студентів з рахунком 2:0 та стали срібними призерами, дозволивши КНТУ задовольнитися третім місцем.

На фото - переможці змагань, команда "Обленерго"