Лише 10 районних команд взяли участь в обласних спортивних іграх з легкої атлетики

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 503

10-11 травня стадіон «Ікар» кіровоградської льотної академії приймав чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дорослих в залік обласних спортивних ігор серед міст і районів. Чи то інтерес керівників районів зник до спорту в своїх регіонах, чи просто не розвивається легка атлетика (в чому є великі сумніви, так як в кожному районному центрі працює не один тренер відділень королеви спорту), але на жаль? в змаганнях прийняли участь лише 10 районів Кіровоградщини. Отже, на обласні змагання не змогли відрядити команди керівники Маловисківського (минулорічних чемпіонів, 6 місце серед ДЮСШ України 2013 року), Бобринецького, Світловодського, Компаніївського, Онуфріївського, Ульяновського, Новоукраїнського, Новгородківського, Новоархангельського, Вільшанського, Петровського районів, міста Світловодськ.

Переможцями та призерами змагань стали:
100м (дівчата):
1. Каргаполова А.-12.9с (Кіровоград)
2. Гвритішвілі А. – 13.0с (Кіровоград)
3. Середенко Ю. – 13.0с (Кіровоград)
100м (юнаки):
1. Слуцький Я. – 11.4с (Кіровоград)
2. Царенко Є. – 11.7с (Кіровоград)
3. Зазимко А. – 11.8с (Добровеличківка)
100м (жінки):
1. Паладій М. – 12.6с (Кіровоград)
2. Кожухарь А. – 12.7с (Кіровоград)
3. Прядун В. – 13.1с (Кіровоград)
100м (чоловіки):
1. Пархоменко В. – 10.3с (Кіровоград)
2. Говоруха С.-11.0с (Олександрівський р-н)
3. Федорівський Д. – 11.1с (Кіровоградський р-н)
200м (дівчата):
1. Середенко Ю. – 27.8с (Кіровоград)
2. Каргаполова А. – 28.0с (Кіровоград)
3. Літвіненко К. – 28.2с (Кіровоград)
200м (юнаки):
1. Піменов Д. – 24.2с (Новомиргородський р-н)
2. Зазимко А. – 24.9с (Добровеличківський р-н)
3. Чорний С. – 25.0с (Олександрівський р-н)
200м (жінки):
1. Паладій М. – 26.9с (Кіровоград)
2. Прядун В. – 27.7с (Кіровоград)
3. Козіна В. – 29.9с (Кіровоград)
200м (чоловіки):
1. Пархоменко В. – 22.3с (Кіровоград)
2. Скворцов В. – 22.9с (Новомиргородський р-н)
3. Федорівський Д. – 23.1с (Олександрівський р-н)
400м (дівчата):
1. Либа А. - 1.07.4хв (Кіровоград)
2. Осадча Ю. – 1.8.0хв (Кіровоград)
400м (юнаки):
1. Піменов Д. – 53.9с (Новомиргородський р-н)
400м (жінки):
1. Опря М. – 1.01.0хв (Кіровоградський р-н)
400м (чоловіки):
1Тригубенко О. – 53.9с (Кіровоградський р-н)
2. Кіквадзе В. – 54.9с (Новомиргородський р-н)
400м з /б (дівчата):
1. Гудлиста Н. – 1.16.4хв (Гайворон)
400м з /б (юнаки):
1. Грицик Я. – 1.07.8хв (Гайворон)
400м з /б (жінки):
3. Опря М. – 1.09.3хв (Кіровоградський р-н)
400м з /б (чоловіки):
Сергієнко Д. – 1.07.0хв (Кіровоградський р-н)
100м з /б (дівчата): 1. Литвиненко-17.7с (Кіровоград)
1500м (дівчата):
1. Миронюк О. – 5.17.9хв (Новомиргородський р-н)
2. Кучеренко А. – 5.27.4хв (Кіровоградський р-н)
3. Демченко В. – 5.37.1хв (Олександрівський р-н)
1500м (юнаки):
1. Гордієнко І. – 4.37.2хв (Олександрія)
2. Коцан П. – 4.47.7хв (Гайворонський р-н)
3. Христофоров К. – 4.54.0хв (Новомиргородський р-н)
1500м (жінки):
1. Маруценко В. – 5.03.8хв (Кіровоград)
1500м (чоловіки):
1. Сенчишин В. – 4.09.5хв (Кіровоград)
2. Кучеренко Д. – 4.09.6хв (Кіровоград)
3. Куліш К. - 4.32.2хв (Знамянський р-н)
800м (дівчата):
1. Демченко В. – 2.34.5хв (Олександрівський р-н)
2. Кучеренко А. – 2.35.7хв (Кіровоградський р-н)
3. Осадча Ю. – 2.43.2хв (Кіровоград)
800м (юнаки):
1. Таран А. – 2.00.0хв (Кіровоград)
2. Качалов Д. – 2.12.7хв (Олександрівський р-н)
3. Бойчук А. – 2.13.8хв (Новомиргородський р-н)
800м (жінки):
1. Яценко Д. – 2.27.0хв (Кіровоград)
2. Мауценко В. – 2.28.0хв (Кіровоград)
3. Копотієнко В. – 2.41.2хв (Новомиргородський р-н)
800м (чоловіки):
1. Шелест О. – 1.56.2хв (Кіровоград)
2. Долматов В. – 1.57.6хв (Кіровоград)
3. Сенчишин В. – 1.58.0хв (Кіровоград)
3000м (дівчата):
1. Миронюк О. – 11.55.0хв (Новомиргородський р-н)
3000м (юнаки):
1. Христофоров К. – 10.56.9хв (Новомиргородський р-н)
3000м (чоловіки):
1. Зайченко С. – 9.54.2хв (Олександрійський р-н)
Стрибки у висоту (дівчата):
1. Сурженко М. – 145см (Кіровоград)
2. Бабіч Л. – 145см (Кіровоград)
Стрибки у висоту (юнаки):
1. Слуцький Я. – 195см (Кіровоград)
Стрибки у довжину (дівчата):
1. Колос О. – 5м 11см (Кіровоград)
2. Ткаченко Г. – 4м 91см (Кіровоград)
3. Павлюк Д. – 4м 89см (Кіровоград)
Стрибки у довжину (жінки):
1. Берладіна К. – 5м 31см (Кіровоград)
2. Танасійчук П. – 4м 98см (Кіровоград)
3. Соломко А. – 4м 89см (Кіровоград)
Стрибки у довжину (чоловіки):
1. Моров А.-6.21
Потрійний стрибок (дівчата):
1. Дюбанова А-11.31м (Кіровоград)
2. Ткачено А. - -11.05м (Кіровоград)
3. Павлюк Д.- 10.23м (Кіровоград)
Естафета 4х100м (жінки):
1. Кіровоградський район
2. Долинський район
3. Олександрівський район
4х100м (чоловіки):
1. Олександрівський район
2. Новомиргородський район
3. Долинський район
4х400м (жінки):
1. Кіровоградський район
2. Долинський район
3. Новомиргородський район
4х400м (чоловіки):
1. Кіровоградський район
2. Новомиргородський район
3. Олександрівський район

Командні результати:
серед районів:
1. Кіровоградський р-н
2. Олександрівський р-н
3. Новомиргородський р-н

серед міст:
1. Кіровоград
2. Знамянка
3. Олександрія

За результатами змагань була сформована збірна області для участі в Чемпіонаті України.

Ігор Шостак

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв