«Украгроком» переміг «Шахтар-3» і знову очолив чемпіонат (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 3114

1 червня відбулася дуель лідерів Чемпіонату України з футболу у другій лізі групи 2.

«Украгроком» у черговому матчі приймав донецький «Шахтар-3», який до звітної зустрічі очолював чемпіонат, а футболісти з Головківки відставали від «оранжево-чорних» на один пункт.
Мотивація обох колективів зашкалювала, але в цьому принциповому протистоянні сильнішими виявилися підопічні Юрія Гури, які у підсумку перемогли «кротів» із рахунком 2:1.

Господарі відкрити рахунок на 11-й хвилині після помилки донеччан. У дебюті другої половини команда з Головківки подвоїла перевагу. Захисники «гірників» не втримали форварда суперника після флангової передачі. Гості відквитали один один м’яч на 68 хвилині.

Перед заключним туром «Украгроком» із 64 очками знову піднявся на перше місце у турнірній таблиці, посунувши «Шахтар-3» (62) на третій рядок.

Свердловський «Шахтар» завдяки перемозі над горностаївським «Миром» (2:1) із 63 пунктами піднявся на друге місце.

Перспективу виходу у першу лігу мають команди двох верхніх рядків. Доля цих путівок вирішиться 8 червня. Для цього «Украгрокому» необхідно в гостях перемогти футболістів із Горностаївки.

«УкрАгроКом» - «Шахтар-3» 2:1 (1:0)

Голи: Батраченко 11, Боровський 53 - Болбат 68.

«УкрАгроКом»: Швець, Мамонов, Радевич, Пономаренко, Степанюк (Зайнчковський 90 +3), Батраченко, Калинівський (Балаян 64), Боровський, Горобець, Грищенко (Рябцев 57, Волков 74), Фальковський.

«Шахтар-3»: Філіпенко, Дяків (Шишка 46), Глушицький, Русанов, Кравченко, Іванисеня, Безборордько, Скоблов (Сартіна 80), Акімов (Мишенин 53), Болбат, Багдасаров.

Попередження: Пономаренко 37, Мамонов 67, Швець 90 +2 - Дяків 31, Іванисеня 54, Безбородько 70.