У Кіровограді школярі змагалися за літній кубок з тенісу

Кількість переглядів - 453

З 27 квітня до 01 червня на стадіоні «АРЗ» Кіровограді проходив літній кубок міста з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. У змаганнях брали участь 29 юних спортсменів.
Перемогу на турнірі виборов учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Олексій Поліщук. Срібну медаль завоювала учениця навчально-виховного об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18 – дошкільний навчальний заклад – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Марина Гуріна. Третє місце посів учень навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» - дитячо-юнацький центр Данило Михальченко.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та кубками від міської федерації тенісу і відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. Учасники змагань отримали солодощі від мережі магазинів «Візит».