«Буревісник» став володарем Кубка області з футболу (ФОТО)

Кількість переглядів - 714

В селищі Олександрівка відбувся фінальний матч Кубка Кіровоградської області з футболу між командами «Ікар» (Кіровоград) і «Буревісник» (Петрове, Знам’янський район).

З рахунком 2:0 «Буревісник» виграв у «авіаторів» та вперше у своїй недовгій історії став володарем кубку області. Наприкінці першого тайму рахунок відкрив Андрій Марущук, а Олексій Шушпанов подвоїв його незадовго до завершення матчу.

Після закінчення гри перший заступник голови Кіровоградської організації Федерації Футболу України Віктор Безсмертний та керівництво Олександрівського району вручили медалі фіналісту та переможцю Кубка області.

«ІКАР» - «Буревісник» 0:2 (0:1) (Марущук, 45; Шушпанов, 85)

«ІКАР»: Приходько, Пирог, Романюк, Завалий, Рікардо (Денисевич, 77), Колесник (Сакеречев, 86), Коломоєць, Дієго, Чоліхов (Сонг, 84), Нартигосян (Тадахлезе, 54), Соколовський (Ліжевиченко, 52).
«Буревісник»: Шпак, Сафонов, Сідоров (Шушпанов, 54), Александров (Олійник, 86), Хорольський, Согутовський, Корчинський (Кєвліч, 72), Пономар, Поплавка, Марущук, Чемерис.

Команда, яка була створена лише два роки тому під керівництвом Сергія Грінкевича демонструє просто шалений прогерс. В перший рік свого існування вона стала чемпіоном району, а 2012 року «Буревісник» виграв Чемпіонат області.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Буревісник»