Кіровоградський легкоатлет – призер командного Чемпіонату України

Кількість переглядів - 515

В Ялті завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та дорослих, а також з бігу на 10000 м серед юніорів. Кіровоградські атлети змагалися у всіх вікових групах та мали перемінні успіхи.
Срібну медаль серед молоді здобув Дмитро Яковенко (ОШВСМ, тренер Геннадій Здітовецький)  в стрибках у висоту. Дмитро є кандидатом на участь в молодіжному Чемпіонаті Європи в Тампере (Фінляндія).
Претендент на участь у командному чемпіонаті Європи Денис Тесленко (тренер Олександр Тесленко), лідируючи в забігу на 400 метрів з бар’єрами зазнав травми та не закінчив дистанцію. Головною причиною травмування Дениса є підготовка до провідних змагань на неякісних покриттях кіровоградських стадіонів та відсутність якісних навчально-тренувальних зборів через кволе фінансування.

В бігу на 3000 м з перешкодами серед молоді Дмитро Капінус посів 5 місце (ДЮСШ-2, тренер Володимир Політовський), а Вікторія Маруценко (СДЮШОР-2, тренер Наталія та Володимир Абраменки) та Дарина Яценко (ДЮСШ «Спартак-2002», тренери Ігор та Олександр Шостаки) відповідно 5 та 7 місце серед жінок.
На дистанції 10000 м серед юніорів п’ятим фінішував вихованець Олександрівської ДЮСШ МОН Анатолій Бондаренко (тренер Вадим Приймак).

Найкращого результату в спринті серед дорослих досяг МС Віталій Пархоменко (ОШВСМ, тренер В’ячеслав Нищеменко), який став фіналістом з бігу на 100м з результатом 10.3с.