Спортсмени з Кіровограда здобули 5 нагород на Чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)

Кількість переглядів - 983

8 червня у Києві відбувся Чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу в розділі сабмішен грепплінг (без кімоно). Незважаючи на те, що Кіровоградська обласна федерація цього єдиноборства була створена лише декілька місяців тому, її представники, підопічні Євгена Скирди здобули на змаганнях 5 нагород.
У чоловіків золотими медалістами стали Максим Малахов (вагова категорія 85,5 кг) і Мурад Бегінязов (61,5), а Сергій Коркач посів третє місце (67,5).

Двічі на призовий п’єдестал сходили наші юніори, які виступали поміж спортсменів 1996-1999 р.н. Роман Непота виграв змагання у ваговій категорії до 71,5, а Владислав Мальчевський був третім у вазі 61,5 кг.