Представник Кіровоградщии на Континентальному кубку з дзюдо не зумів здобути "бронзу"

Кількість переглядів - 476

Дзюдоїст, який виступає за Кіровоградську область, зупинився у кроці від «бронзи» на Континентальному кубку в Таллінні

Кеджау Ньябалі (Київ – Кіровоградська область) був у кроці від «бронзи» у категорії до 90 кг на Континентальному кубку з дзюдо, який завершився в естонському Таллінні.

В 1/8 фіналу наш дзюдоїст больовим прийомом здолав литовця Овідіуса Варнаса, але на стадії чвертьфіналу виявився слабкішим ізраїльтянина Алона Сассона. У втішній групі Ньябалі задушливим прийомом переміг співвітчизника Станіслава Ретинського, але в сутичці за 3-місце пропустив два кидки через плече з колін на "ваза-арі" у виконанні Ноеля ван'т Енда з Голландії і залишився за межами призової трійки.

Другий представник обласної федерації дзюдо Дмитро Лучин (Київ – Кіровоградська обл.)

у ваговій категорії до 100 кг виступив не вдало. У першому ж поєдинку він програв голландцю Ремко ван ден Брінку.

Загалом на Континентальному кубку українці здобули дві нагороди. У ваговій категорії до 100 кг тріумфував Артем Блошенко, який обіграв усіх своїх опонентів.

Всього однієї перемогли до золота не вистачило Геворгу Хачатряну (категорія до 66 кг), який у фіналі зазнав поразки від Куннара Копса з Нідерландів, який і здобув золоту медаль.