«Буревісник» достроково вийшов з групи

Кількість переглядів - 593

В селищі Машівка Полтавської області відбувся матч 9-го туру третьої групи чемпіонату України серед аматорів «Нове Життя» - «Буревісник».

У боротьбі за друге місце в групі, яке дає можливість продовжити свої виступи в чемпіонаті України на стадії плей-офф, цей матч був вкрай важливим. Перші 15 хвилин матчу були за футболістами «Нового Життя», які старалися забити швидкий м’яч, але грамотна гра гостей в обороні не дозволила цьому статися. На далі гра вирівнялася і в середині тайму «Буревісник» провів стрімку контратаку, яка увінчалася успіхом: Тарас Чемерис відпасував в центр штрафної площадки і Максим Корчинський відкрив рахунок в матчі. Також зазначимо, що Максим Корчинський, відкривши рахунок в звітному матчі, зробив собі гарний подарунок до свого 25-річчя, яке він відсвяткував 1 липня. А через 10 хвилин на завершальній стадії атаки гостей був Дмитро Хорольський, який сповна скористався точною передачею свого партнера – 2:0. Наприкінці першого тайму матчу Денис Пономар не скористався двома можливостями збільшити рахунок: в першому епізоді його удар заблокував захисник «Нового Життя», а в другому – Денис не влучив у ворота суперника.

У другому таймі зустрічі «Буревісник» віддав ініціативу супернику і старався зберегти свої ворота недоторканими, що йому і вдалося. Найбільш небезпечний момент у складі господарів мав Олександр Мелащенко, але його удар зблизька парирував голкіпер Олександр Шпак. Наприкінці матчу Борис Сафронов міг довести рахунок до розгромного, але не зміг. В підсумку рахунок першого тайму 2:0 не зазнав змін. Звітний матч «Буревісник» в наступному складі: Шпак, Сафонов, Марущук, Корчинський (Сафронов, 77), Чемерис, Пономар, Сідоров (Шушпанов, 46), Поплавка, Хорольський, Согутовський, Александров (Кєвліч, 87).

Команда «Буревісник» достроково завоювала путівку до наступного етапу змагань. Нині в «Локомотива» у активі 14 очок, у «Буревісника» на одне менше, команда Мелащенка має ж 9 очок і втратила всі шанси вийти групи. Попереду на «Буревісник» чекає матч останнього туру групи - на виїзді 10 липня. Суперником буде лідер групи куп’янський «Локомотив». А «Нове Життя» має тепер думати про Кубок України (до когорти команд професіоналів потрапив як володарі Кубка України серед аматорів), в якому 24 липня зіграє з командою «Оболонь-Бровар».

Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Буревісник».