«Зірка» та «Олександрія» розпочали чемпіонат перемогою, а «Украгроком» поразкою

Кількість переглядів - 538

Вчора, 14 липня, стартував Чемпіонат України з футболу у «FAVBET Лізі 1» - саме таку офіційну назву має турнір у першій лізі сезону 2013/14. По-різному його розпочали три команди, що представляють Кіровоградщину.
Кіровоградська «Зірка» у непростому поєдинку вдома здолала муніципальний футбольний клуб «Миколаїв». Рахунок у складі господарів вже на початку зустрічі відкрив Шаврін, однак «корабели» відігралися наприкінці першого тайму: пенальті реалізвував Чорній. В середині другої 45-хвилинки «Зірка» все ж вийшла вперед завдяки голу Мостового який виявився вирішальним у цій зустрічі. Таким чином дебютний поєдинок в якості наставника кіровоградського футбольного клубу для Миколи Федоренка виявився вдалим.

"Зірка" - МФК "Миколаїв" 2:1 (1:1)

Голи: 1:0 - Шаврін (8), 1:1 - Чорній (43 пен), 2:1 - Мостовий (62)

Високою результативністю відзначилися у першому турі «Олександрія» та "Нафтовик-Укрнафта". На двох команди «наколотили» 7 м’ячів. Та все ж домашній матч команда Володимира Шарана виграла. До 82 хвилини рахунок був нічийним (3:3), а перші три очки «Олександрії» приніс автогол «нафтовика» Павелька. Перемога в офіційному матчі стала дебютною для наставника жовто-чорних після повернення у команду.

ПФК "Олександрія" - "Нафтовик-Укрнафта" 4:3 (3:2)

Голи: 0:1 - Єрмак (13 пен), 0:2 - Бояринцев (29), 1:2 - Старенький (35), 2:2 - Старенький (40), 3:2 - Запорожан (45 пен), 3:3 - Яровенко (58), 4:3 - Павелько (82 аг)

Третя команда Кіровоградщини «Украгроком» із Головківки свій перший історичний матч у «FAVBET Лізі 1» програла. В Донецьку кривдниками «аграріїв» став місцевий «Олімпік».

"Олімпік" - "Украгроком" 4:2 (2:2)

Голи: 0:1 - Батраченко (19), 1:1 - Гришко (28), 2:1 - Драченко (30), 2:2 - Батраченко (33), 3:2 - Гельзін (87 пен), 4:2 - Ситнік (90+2)