1:0 на користь Кіровограда(ФОТО)

Кількість переглядів - 1045

Вчора, 27 липня, кіровоградська «Зірка» приймала вдома "Динамо-2"(Київ). Враховуючи турнірну ситуацію, кіровоградці були налаштовані на перемогу, але розпочала поєдинок дещо не сміливо. Але, навіть за такої гри гольові моменти виникали біля воріт Тимофєєва.

Кіровоград. Інформаційний портал На 12-й хвилині, після флангового пострілу Мостового, мав шанс відзначитися Галенко. Через чотири хвилини мав нагоду відкрити рахунок Шаврін, але у ворота не влучив. На 22-й хвилині комбінація Гонщик – Тітов – Чичиков ледве не призвела до взяття воріт, вдало зіграв голкіпер. Через сім хвилин серія кутових від «Зірки» знову закінчилася без результативно. А вже на передостанній хвилині першого тайму  штрафний у виконанні Мостового, ударом головою по м`ячу завершував Логінов, - мимо воріт. Олександр міг відзначитися вже за хвилину, але м`яч пролетів над поперечиною.

Другий тайм «Зірка» розпочала значно активніше і вже на 47-й хвилині Вадим Шаврін, технічно поклавши корпус, результативно завершив передачу партнера з кутового, - 1:0. Молоді кияни не відсижувалися в обороні, а шукали свій шанс в контратаках. На 69-й хвилині, після удару головою по м`ячу, лише дивом не влучив у ворота Ягодінскіс. На 81-й хвилині, після удару Акубардії, м’яч підрізав Маїк, але « Зірку»  виручив Євген Ширяєв, який вийшов на поле з капітанською пов`язкою. В остані хвилини матчу вже «Зірка» шукала гольові нагоди біля воріт суперника, але подвоїти рахунок не вдалося. Така важка, але друга необхідна перемога кіровоградської команди, яка дозволила підопічним Миколи Федоренка піднятися в турнірній таблиці з 11-го місця на п’яте.

Кіровоград. Інформаційний портал

Протокол:

«Зірка» Кіровоград – «Динамо-2» Київ - 1:0 (0:0).

27 липня 2013 р. Кіровоград. Стадіон «Зірка».  3000 глядачів.  18:00.

Арбітри: Д. Кривушкін (Харків), О. Найко (Чернівці), Ю. Карп`як (Львів).

Делегат ФФУ: О. Кравченко (Макіївка).

«Зірка»: Ширяєв, Мостовий, Бочкур, Шаврін, Галенко (Порошин, 90+2), Степанов, Гонщик, Тітов (Осадчий, 46), Смалько, Чичиков (Рудницький, 85), Логінов (Бурдіян, 90+1).

Запасні: Поштаренко, Сокуренко, Фатєєв.

Тренер – Микола Федоренко.

«Динамо-2»: Тимофєєв, Ягодінскіс, Рижук, Карп, Акубардія, Ісраілов (Савченко, 46), Панфілов (Хльобас, 57), Трубочкін, Цибульник (Суарес, 62), Яремчук (Маїк, 73), Чорморець.

Запасні: Бонь, Скидан, Сухомлинов.