«Олександрія» завдала поразки «Авангарду» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 499

У третьому турі футбольного Чемпіонату України в FAVBET лізі 1 ПФК «Олександрія» впевнено переміг краматорський «Авангард». 27 липня команда Володимира Шарана вдома тричі розписалася у воротах гостей і після трьох турів у турнірній таблиці продовжує знаходитися серед лідерів.
На полі стадіону «Ніка» олександрійці були повними господарями, володіючи ініціативою протягом всієї зустрічі. А героями матчу у складі жовто-чорних стали півзахисник Сергій Старенький і нападник Юрій Коломоєць, які забезпечили «Олександрії» переможний результат.

Коломоєць «розмочив» рахунок на 20 хвилині, якому асистував Сергій Старенькиий. Він розрізною передачею вивів свого партнера по команді на побачення з голкіпером, який холоднокровно завершив гольову атаку господарів. Вже за двадцять хвилин все той же Коломоєць після прострільної передачі Старенького подвоїв рахунок. А у другому таймі відзначився сам Старенький. 3:0 – переконлива перемога «Олександрії» після якої команда Володимира Шарана із сімома очками утримує друге місце. Попереду лише алчевська «Сталь», яка після трьох турів має 100-відсотковий результат.

ПФК «Олександрія» - «Авангард» (Краматорськ) – 3:0 (2:0)

ПФК «Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Кіча (Пічкур, 59), Сидоренко (Басов, 52), Запорожан – к/к, Грицук, Шендрік, Старенький, Коломоєць (Соломка, 75), Микицей, Бондаренко (Бровченко, 81)

«Авангард» (Краматорськ): Пуговкін, Тищенко (Солнцев, 65) Киселевський, Візавер – к/к, Ковальов, Войтенко (Сангаре,61), Швець, Швидкий, Піднебенной (Печонкін, 46), Свиридов, Якименко (Штогрін, 46).

Попередження: А. Сухоцький (11), А.Шендрік (84), С.Старенький (90+4) – Д.Киселевський (44), П.Свиридов (50)
Голи: Ю. Коломоєць (20,40), С.Старенький (56)