Кіровоградки на Дефлімпійських іграх завоювали ще три нагороди

Кількість переглядів - 581

Після вчорашнього сьомого дня Дефлімпійських ігор, що проходять у столиці Болгарії Софії, медальна скарбничка кіровоградських спортсменів поповнилася ще трьома нагородами. І здобули їх знову наші плавчині.

Героїнею вчорашнього змагального дня стала Ірина Терещенко, яка, виступаючи на двох дистанціях, в обох увійшла до числа призерок. На 50-метрівці брасом кіровоградка фінішувала третьою. У фінальному запливі швидше неї подолали дистанцію лише дві білоруски – Аксана Петрушенка та Наталія Дєєва. Вдруге на призовий п’єдестал Ірина піднялася разом зі своєю землячкою Анною Товстою та українками - Ганною Литвиненко і Валерією Ситніковою. Квартет українок виборов срібну нагороду в жіночій естафеті 4х100 метрів.

Близьким до здобуття медалі Дефлімпійських ігор був наш стрілок, спортсмен відділення кульової стрільби "інваспорт" комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради та обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Сергій Фомін. Підопічний Олени Ібрагімової у швидкій стрільбі з малокаліберного пістолету з дистанції 25 м по п’яти мішенях, що з’являються (пістолет рапід) набрав 521 очко, і посів четверте місце. А тріумфатором тут став інший українець Олександр Колодій. Друге місце за росіянином Антоном Курдюком, а третє - спортсменом з Південної Кореї Кімом Таюнгом.

Дефлімпійські ігри тривають. «Гречка» і надалі інформуватиме про подальші виступи на них кіровоградських спортсменів.