Результати виступів кіровоградських команд в 4-му турі

Кількість переглядів - 729

Сьогодні, 3 серпня, в рамках 4 туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги кіровоградська «Зірка» зустрілася у Краматорську з місцевим «Авангардом».

Грати довелося під дощем, проте це не завадило вже на 11 хвилині матчу гостям відкрити рахунок. У воротах «Авангарду» розписався півзахисник кіровоградської команди Дмитро Тітов.

Вже за 12 хвилин господарі відновили статус-кво, голкіпера «Зірки» Євгена Ширяєва засмутив захистник «Авангарду» Дмитро Резніков.

Переможну крапку у матчі на 73 хвилині поставив захисник господарів Сангаре Мамаді.

На 83 хвилині півзахисник "Авангарду" В'ячеслав Поднебенной міг подвоїти перевагу господарів, але цього разу врятував голкіпер кіровоградців. У підсумку мінімальна перемога господарів: 2-1.

Дві інші команди з Кіровоградщини сьогодні здобули по одному очку:

"Тітан" - "Олександрія" - 0:0;

"Украгроком" - "Буковина" - 0:0.

Вихованці екс-наставника кіровоградської "Зірки" Іллі Близнюка з ФК "Полтава" впевнено переграли "Сталь" - 3:0.

Протокол матчу "АВАНГАРД" - "ЗІРКА" - 2:1 (1:1)

Голи: Титов, 11 (0:1). Резніков, 23 (1:1). Сангаре, 73 (2:1)

Нереалізований пенальті - Поднебенной, 83 (воротар)

«Авангард» (Краматорськ): 1. Пуговкін. 44. Сангаре. 2. Резніков. 3. Візавер-к. 6. Ковальов. 9. Войтенко (17. Кисилевський, 85) .14. Швець. 11. Швидкий. 7. Печонкін (19. Поднебенной, 56) .18. Свиридов (35. Солнцев, 72). 25. Якименко (23. Штогрин, 77). Запасний: 22. Гордієнко. 33. Тищенко. 16. Кравченко. Тренер - Сергій Шевченко.

«Зірка» (Кіровоград): 1. Ширяєв-к. 4. Мостовий. 5. Бочкур. 10. Шаврін. 11. Галенко (19. Самойленко, 76). 15. Степанов. 16. Гонщик. 24. Титов (66. Осадчий, 46; 7. Рудницький, 85). 55. Смалько. 77. Чичиков. 79. Логінов (18. Бурдіян, 87). Запасні: 33. Поштаренко. 3. Пінчук. 20. Фатєєв. Головний тренер - Микола Федоренко.

Попередження: Резніков, 24; Якименко, 55 - Гонщик, 21; Осадчий, 78.

Видалення - Гонщик, 82 (повторне попередження)

Судді: Я.Песоцкій (Суми), П.Касанов (Вінниця), А.Пріймачук (Рівне).

Резервний арбітр: Д.Пікінер (Слов'янськ).