Кіровоградці вирвали перемогу. Похід за кубком триває(ФОТО)

Кількість переглядів - 874

Кіровоградська «Зірка» створила головну несподіванку другого відбіркового етапу Кубку України з футболу. Хто б міг подумати, що алчевська «Сталь» - срібний призер чемпіонату України з футболу у першій лізі минулого сезону і лідер нинішнього чемпіонату, не зможе пройти у наступне коло кубкових змагань.

Та саме у Кіровограді похід за другим за значимістю футбольним трофеєм України для «сталеварів» припинився на стадії 1/32 фіналу. Але будьмо об’єктивними: вчора «Зірка» цю перемогу заслужила. Команда Миколи Федоренка була більш націленою на перемогу, створила чимало моментів для взяття воріт і віддала усі сили за що і була винагороджена.

Кіровоград. Інформаційний портал

Те, що «Сталь» не така міцна як здається, напередодні довели полтавчани. Команда, яку зараз очолює колишній тренер «Зірки» Ілля Близнюк, в останньому 4 турі завдала болючої поразки нашим суперникам, забивши три «сухі» м’ячі, чим безсумнівно завдали психологічного удару фаворитам чемпіонату. І в матчі у Кіровограді команда Вадима Плотнікова не виглядала такою вже непереможною та грізною. З іншого боку головний тренер «Сталі» пояснив це по своєму:

«Ми привезли не стартовий склад. Дали можливість пограти гравцям, які мало задіяні в чемпіонаті. У першому таймі ми володіли беззаперечною перевагою на полі і якби в нашій команді була б людина, що вміє забивати голи, то ми зробили б рахунок переможним ще у першій половині гри».

Кіровоградці ж забивати зобов’язані були вже на 8 хвилині, але Чичиков, намагаючись закинути кіперу алчевців Ганєву м’яча за комір, зробив це вкрай невдало і сфера пролетіла над поперечиною.

Надалі гра була не особливо цікавою: основні дії точилися у центрі поля без гострих моментів біля штрафних майданчиків. Що непокоїло – великий брак при передачах у кіровоградських футболістів, але і наші гості відповідали взаємністю.

На 34 хвилині господарі втратили пильність: гостра атака «Сталі», провал в нашій обороні і капітан алчевців Ігор Сікорський відкриває рахунок (0:1). Господарі активізувалися і коли вже пішла додана арбітром хвилина, сталося те, чого чекали всі глядачі на стадіоні. Футболісти «Зірки» вдало розіграли подачу з кутового і в метушні у карному майданчику вчасно зорієнтувався Шаврін, який головою замкнув навіс на дальню штангу.

За рахунку 1:1 команди пішли на відпочинок.

Другу половину матчу гравці «Зірки» розпочали так, немов перед ними аутсайдер, а не лідер першості. Кіровоградці все частіше проходили до штрафного майданчика суперників і лише в останній момент не вистачало влучного удару. А от один із них, завданий на 53 хвилині Мостовим, лише дивом не опинився у сітці, але Андрій із 5 метрів не вигадав нічого кращого ніж пробити прямо в руки воротарю «Сталі».

За десять хвилин вже Шаврін змарнував свій шанс забити другий м’яч: після розіграшу кутового він отримав кулястого, міг розстрілювати Ганєва, але чомусь вирішив, що у небі сфері буде краще ніж у сітці воріт суперника. А як  чудово дальній удар пробив Мостовий на 81 хвилині! Та тут дива майстерності продемонстрував воротар алчевців, який  неймовірним сейвом перевів м’яча на кутовий.

В основний час рахунок так і не змінився, тому долю путівки у наступний раунд розіграшу Кубку України мали вирішувати у двох додаткових таймах по 15 хвилин.

І тут знову домінували господарі, але на табло це не відображалося до останньої хвилини першого додаткового тайму, коли неймовірним дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика Рудницький примусив підвестися з трибун увесь люд, присутній на стадіоні. Можна лише поаплодувати проникливості Миколи Федоренка, який так вдало вгадав із заміною, випустивши Івана на 72 хвилині. Гол – для справжніх футбольних гурманів. І як не намагався Ганєв дотягнутися до круглого, але і він був у цій ситуації безсилий.

У другій додатковій 15-хвилинці футболісти «Зірки» відверто грали на утримання м’яча і така тактика була виправданою, але у декількох моментах лише майстерність нашого воротаря Ширяєва не дозволила «Сталі» забити другий гол.

Йому – окремі оплески від вболівальників. Кіровоградці змогли втримати переможний рахунок і таким чином вийшли до 1/16 фіналу Кубка України в якому у боротьбу вже вступають команди Прем’єр-ліги. Сподіватимемося, який би суперник не трапився у наступному колі, «Зірка» зможе і там піднести сюрприз і порадувати своєю грою.

На післяматчевій прес-конференції наставник алчевців нарікав на суддів та «залізобетонний» газон кіровоградського стадіону. Наставник «Зірки» не мав до суддів жодних зауважень. Що думають обидва тренери, дивіться у відеозвіті на «Гречці» вже сьогодні.

«Зірка» (Кіровоград) – «Сталь» (Ачевськ) – 2:1 (1:1, 0:0, 1:0, 0:0)

«Зірка»: 1.Ширяєв (к) – 4.Мостовий, 5.Бочкур, 10.Шаврін, 11.Галенко (66.Осадчий, 76), 16.Гонщик (3.Пінчук, 63), 18.Бурдіян, 20.Фатєєв, 21.Загальский (7.Рудницький, 72), 77.Чичиков, 79.Логінов.
Головний тренер – Микола Федоренко.

«Сталь»: 31.Ганєв – 4.Солдат, 21.Максименко (5.Ковальов, 86), 22.Міщенко, 2.Єрмаков (3.Хромих, 90) – 19.Троцько, 32.Батюшин, 9.Батищев, 8.Грицай, 10.Гордя – 7.Сікорський (к).