Подарунок землякам з Головківки від кіровоградської «Зірки»(ФОТО)

Кількість переглядів - 946

До цього матчу кіровоградськім вболівальникам було відоме лише одне обласне дербі : Кіровоград - Олександрія. Відтепер додалося ще одне : Кіровоград - Головківка (Олександрійський район Кіровоградської області). Цікаво, що домашні поєдинки «УкрАгроКом» проводить саме в Олександрії… До 24 серпня суперники в офіційних матчах не зустрічалися. Можна пригадати лише контрольний поєдинок, який відбувся 26 червня 2013 року в Головківці. Тоді «Зірка» доволі впевнено, хоча і з скромним рахунком 0:1 перемогла. На 87-й хвилині відзначився Іван Рудницький. З того часу в складі «УкрАгроКому» відбулося багато кадрових змін, а сам срібний призер другої ліги встиг стартувати в лізі першій. Не дуже вдало, але старожилам першого дивізіону (ФК «Суми», «Буковина», ПФК «Олександрія») в домашніх матчах нерви попсував, зігравши з ними унічию.

Кіровоград. Інформаційний портал

Дербі є дербі. В ньому на перший план виходить насамперед чоловіча боротьба, а характер та волю до перемоги кіровоградці якраз і не проявили. Виходить, що грати з олександрійськими командами «Зірка» так і не навчилася. Пригадуєте шок після 1:4 проти ПФК «Олександрії» в Кіровограді 1-го червня нинішнього року?

Переможний склад не міняють. Теза у футболів відома і саме так вчинив наставник «Зірки» Микола Федоренко. Лише серед запасних гравців Пінчука, Бурдіяна та Самойленка замінили Родіна, Мартинюк і Галенко. Із вихованців кіровоградського футболу цього разу серед 18-ти було троє (Загальський, Осадчий, Мартинюк) і перші двоє з них вийшли на заміну у другому таймі. В лазареті продовжують перебувати Кочура, Тітов і Кривошей.

Гості з перших хвилин почували себе на кіровоградському стадіоні доволі комфортно, відповідаючи атакою на атаку. В складі «УкрАгроКому» своєю активністю виділялися Дмитро Бровкін та Олександр Ломко. Саме останній, правий захисник (!!!), зумів за допомогою партнерів двічі засмутити Євгена Ширяєва. На 22-й хвилині він чітко пробив по м`ячу головою під поперечину воріт, а Ширяєв до м’яча не дотягнувся . А на 40-й хвилині вже голкіпер кіровоградців помилився, приборкуючи м’яча після штрафного удару, випустив його з рук, а Ломко був першим на добиванні. Зрозуміло, що ці комбінації награні і, як результат, захисник головківців оформив дубль.

Кіровоград. Інформаційний портал  Кіровоград. Інформаційний портал

Схаменулися кіровоградці лише в другому таймі, але потяг пішов далі… Відігратися, як в поєдинках з «Титаном» та «Геліосом» не вдалося. Хоча гольових моментів і вистачало. Але чого не вистачало гравцям «Зірки»? Свої моменти не реалізували Мостовий (56-та хвилина, удар над поперечиною), Чичиков та Мостовий (60 хвилина, після прострілу Рудницького), Степанов (63 хвилина, воротар та захисники вибили м’яча з лінії воріт), Березовський (77 хвилина, удар головою після передачі зі штрафного Рудницького), двічі Галенко (на 90+1 та 90+2 хвилинах, коли він спочатку обіграв усіх, але не влучив у пусті ворота, а за хвилину поцілив у поперечину воріт Сергія Науменка).

Звісно, провину за поразку з гравців «Зірки» ніхто не знімає, але змушені знову говорити про справи суддівські. На 27-й хвилині головою по м`ячу б`є Степанов, його зустрічають ударом ногою в обличчя,- арбітр не призначає в межах штрафної навіть вільного удару. На 30-й хвилині Шаврін виходить сам на сам з голкіпером, він перший на м’ячі, його відверто збивають, але Дмитро Бондаренко з Одеси вирішує, що це біла симуляція з боку Вадима. 69 хвилина, на передачу Осадчого відгукується Чичиков, його відверто збивають з ніг, але свисток Бондаренка сором’язливо мовчить. Взагалі, арбітр з Одеси помічав порушення правил з боку головківців лише на половині поля кіровоградців. « Дякуємо», що цього разу арбітри хоча би не призначили п’ятий пенальті у ворота «Зірки» за сім матчів.
Наступна гра кіровоградської «Зірки» на домашній арені відбудеться 7 вересня. Наш суперник «Олімпік» з міста Донецька.

Статистика:

«Зірка» Кіровоград - «УкрАгроКом» Головківка - 0:2 (0:2)
24 серпня 2013 р. 17:00. Кіровоград. Стадіон «Зірка». 2 500 глядачів. + 29 С.
Арбітри: Д.Бондаренко (Одеса); О.Рєка (Жовтий Яр, Одеська обл..), С.Ковальських (Сімферополь).
Делегат ФФУ - А.Куцев (Київ).

«ЗІРКА»: Ширяєв, Мостовий, Бочкур (Загальський, 84), Горбаненко (Осадчий, 46), Шаврін (Галенко, 61), Сокуренко, Степанов, Гонщик, Березовський, Чичиков, Логінов (Рудницький, 46). Запасні: Поштаренко, Родіна, Мартинюк. Тренер - Микола Федоренко.
«УкрАгроКом»: Науменко, Ломко, Радевич, Покосенко (Мамонов, 70), Любчак, Даньків (Степанюк, 89), Батраченко, Лозовий (Боровський, 46), Пономар, Бровкін (Сірик, 90+1), Фальковський. Запасні: Ніколаєв, Ляшенко, Єфремов. Тренер - Юрій Гура.

Голи: О.Ломко (22, 40).

Попередження: В.Шаврін (30), А.Мостовий (74) - Є.Лозовий (45+1), С.Науменко (83), А.Сірик (90+2).