«Олександрія» зіграла внічию з «Олімпіком» (ФОТО)

Кількість переглядів - 705

Результативною нічиєю з рахунком 2:2 завершився 8 тур чемпіонату України з футболу у Favbet Лізі 1 між «Олімпіком» і «Олександрією» у Донецьку .

Рахунок відкрили господарі на 18 хвилині, коли гол-красень дальнім ударом в дев’ятку забив Іса Шеріф. Та до кінця першого тайму команда Володимира Шарана не лише зрівняла рахунок, а й вийшла уперед. Спочатку півзахисник Руслан Зейналов на 33 хв. відповів господарям тією ж монетою - ударом із дальньої відстані він зрівняв рахунок (1:1), а за три хвилини захисник жовто-чорних Сергій Басов головою забив другий м’яч і вивів гостей уперед (1:2).
Втримати переможний рахунок «Олександрія» не змогла. Донеччанин Ігор Семенина зрівняв рахунок і допоміг своїй команді, яка поряд з «Олександрією» веде боротьбу за лідерські позиції у чемпіонаті, здобути одне очко.
Після звітного туру «Олександрія» з 16 очками продовжує посідати друге місце, «Оілмпік» із 14 очками – четвертий.
Наступний матч команда Володимира Шарана проведе вдома, 7 вересня, її суперником буде ФК «Суми».

"Олімпік" (Донецьк) -  ПФК "Олександрія" 2:2 (1:2)

«Олімпік»: Махарадзе, Іванов-к/к.  Дорошенко(Семенина, 56), Гришко(Дорош,30), Драченко, Алексанов (Волков, 67), Ситник (Єсип, 83), Огіря, Дитятьєв, Шериф, Дудник
Запасні: Жук, Лебідь,  Орєхов,
Головний тренер: Роман Санжар

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Лобойко, Кіча (Полярус, 72), Зейналов (Бондаренко, 87), Запорожан-к/к., Пічкур (Бідловський,60), Грицук (Банада,57), Шендрік, Коломоєць, Микицей, Басов
Запасні: Леванідов, Сухоцький, Соломка.
Головний тренер : Володимир Шаран

Попередження: Іса Шеріф(39), Волков(68), Иванов(74), Дорош(81) - В.Грицук(14), Ю.Коломоєць(39), Полярус(87)

Голи: Іса Шеріф(18), І.Семенина(58) - Р.Зейналов(33), С.Басов(36)