Кіровоградські гирьовики успішно виступили на чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 784

Гирьовики з комплексної ДЮСШ №1 Кіровоградської міської ради здобули п’ять медалей на Чемпіонаті України з гирьового спорту у двоборстві та поштовху довгим циклом, що 27-30 серпня проходив у селищі Табачне (АР Крим) та зібрав 93 спортсменів з 13 команд.

Срібну нагороду серед чоловіків вагою до 78 кг завоював Денис Бондар зробивши у сумі 210 підйомів 32-кілограмовою гирею. В окремих вправах він став першим у ривку та третім у поштовху і отримав право взяти участь у чемпіонаті світу, що у жовтні прийматиме російська Тюмень.

Олексій Журба (73 кг) у двоборстві не зміг опанувати своє хвилювання і показав не той результат на який розраховував, ставши четвертим серед юніорів. Від бронзового п’єдесталу його відділили 7 очок. Натомість він сповна реабілітувався у штовханні гир довгим циклом. Серед юніорів наш гирьовик став другим, а у чоловічому заліку піднявся на бронзовий п’єдестал пошани.

Ще дві нагороди кіровоградським гирьовикам принесла Юлія Буйнова. Вона у категорії понад 68 кг виграла змагання у дівчат та стала третьою поміж жінок.
Близьким до призової трійки був Ігор Карпенко (78 кг). Серед чоловіків він став п’ятим, а поміж юніорів показав четвертий результат, причому у ривку лише один підйом програв бронзовому призерові.
Успіх зі своїми вихованцями розділив і тренер наших гирьовиків Сергій Шевченко.