Друга поспіль домашня поразка кіровоградської «Зірки»(ФОТО)

Кількість переглядів - 1317

Якщо пригадати історію взаємовідносин кіровоградської «Зірки» і донецького «Олімпіка», то тут загальна перевага на боці кіровоградців (3 перемоги, 2 поразки, 1 нічия плюс кубкова перемога «Зірки» в Донецьку 04.08.2008 р. з рахунком 0:4), але минулорічний чемпіонат довів, що донеччани поступово стають незручними суперниками для «Зірки». Дві поразки (вдома – 1:2, в гостях – 0:4) вимагали реваншу.

Кіровоград. Інформаційний портал

Напередодні поєдинку суперників розділяли три сходинки турнірної таблиці та три очка. Так що битися було за що, особливо кіровоградцям. Певний інтерес додавав той факт, що в складі гостей виступають три гравці, які свого часу грали за «Зірку» (Богдан Єсип, Кирило Дорошенко та Олександр Ситник). Серед травмованих гравців, беззаперечне «лідерство» було у підопічних Миколи Федоренка. О.Кочура, Д.Тітов, П.Поштаренко, Є.Кривошей, Р.Бочкур, Я.Галенко (додайте сюди дискваліфікованого В.Родіну), - занадто великі втрати перед битвою з таким серйозним суперником, як донецький «Олімпік». Роман Санжар напередодні гри говорив про травми лише двох виконавців, - Дмитра Гришка та Кирила Дорошенка. Але, певно, то були лише маневри, адже Д.Гришко вийшов в стартовому складі своєї команди. А якби і не вийшов, то керманич донеччан міг би скористатися послугами ландскнехтів, екс-буковинців Олексія Дитятьєва та Романа Дороша. В підсумку всі троє (за виключенням К.Дорошенка) взяли участь у матчі, а Олексій Дитятьєв став чи не головною дійовою особою поєдинку.

На 14-й хвилині Степанков видряпав м’яч на місці правого інсайда, обігрався з партнерами, сам завершував комбінацію, але пробив неточно. На 18-й хвилині Толстяк пасував на Мостового, але останній, знаходячись в зручній гольовій позиції, не зумів приборкати м’яча. Як показали подальші події на полі, то були лише епізоди з боку кіровоградців. Аж поки не вступила в дію важка артилерія донеччан, а саме стандарти. Дві подачі з кутового, два удари головою Олексія Дитятьєва, - 0:2.

Єдине, що кіровоградці можуть занести собі в актив в першому таймі, так це удар на 37-й хвилині під поперечину Андрія Мостового, але бездоганно зіграв голкіпер «Олімпіка» Заурі Махарадзе.

Другий тайм кіровоградці розпочали з наступу. Тренер «Зірки» ввів в дію резерви (Загальський, Сокуренко, до яких пізніше приєдналися Осадчий та Самойленко) і це почало приносити результат. Спочатку Степанков не влучив по воротам гостей з п’яти метрів, потім з гармати вистрілив Фатєєв, але у ворота не влучив. Нарешті, на 75-й хвилині знову ж таки стандарт приносить успіх кіровоградцям. Подача все від того ж кутового прапорця Рудницького, удар головою по м`ячу Чичикова, і капітан «Зірки» переможно піднімає руки до неба, - 1:2.

Гра стає нервовою, напруженою, адже рахунок «слизький». Прикра помилка вже в доданий арбітром час призвела до третього голу у ворота Євгена Ширяєва, - 1:3.
У підсумку – друга поспіль домашня поразка «Зірки» та восьме місце в турнірній таблиці.

Протокол:

«Зірка» Кіровоград - «Олімпік» Донецьк - 1 : 3 (0:2)
07 вересня 2013 р. 16:00. Кіровоград. Стадіон «Зірка». 1500 глядачів. + 15 С.
Арбітри: А.Лісаковський (Одеса); Ю.Карп`як (Львів), Г.Іванов (Одеса).
Делегат ФФУ - В.Туховський (Сімферополь).

«ЗІРКА»: Ширяєв, Мостовий, Рудницький (Самойленко, 81), Степанков (Осадчий, 76), Гонщик (Сокуренко, 46), Бурдіян, Фатєєв, Березовський, Толстяк (Загальський, 46), Чичиков, Логінов. Запасні: Травкін, Пінчук, Степанов. Тренер: Микола Федоренко.
«ОЛІМПІК»: Махарадзе, Іванов, Гришко, Огиря, Дудник, Дитятьєв, Драченко (Заїка, 90+3), Алексанов (Волков, 73), Шеріф Іса, Дорош (Лебедь, 63), Ситник (Єсип, 88). Запасні: Жук, Орєхов, Семенина. Тренер: Роман Санжар.
Попередження: І.Дудник (31), О.Дитятьєв (74).

Голи: О.Чичиков (75) - О.Дитятьєв (27, 45), Шеріф Іса (90+4).

За матеріалами офіційного сайту ФК «Зірка»