«Олександрія» зазнала першої поразки (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 599

7 вересня на домашній арені ПФК «Олександрія» у матчі 9 туру в Favbet Лізі 1 зазнала першої поразки в нинішньому чемпіонаті. Кривдниками жовто-чорних стали «Суми».

У середині першого тайму рахунок відкрили гості: після удару півзахисника сумчан Олександра Лебеденка м’яч зрикошетив від захисника господарів поля і влетів у верхній кут воріт Владислава Леванідова – 0:1.

Зрівняли рахунок підопічні Володимира Шарана ще до перерви, коли після подачі кутового Василем Грицуком Станіслав Микицей вправно переправив м’яч у воротарський майданчик, а Антон Шендрік пробив у кут воріт - 1:1.

Моментів вийти вперед господарі мали багато, однак олександрійських футболістів підвела реалізація. Натомість сумчани з небагатьох шансів, що мали змогли витиснути максимум. Остаточну крапу у матчі наприкінці зустрічі поставив Дмитро Богачов, який влучним ударом приніс перемогу «Сумам».

ПФК «Олександрія» - ПФК «Суми» 1:2 (1:1)

ПФК «Олександрія»: Леванідов,Сухоцький, Зейналов(Бондаренко,70), Запорожан к/к (Сидоренко,89), Грицук, Шендрік, Старенький(Пічкур,75), Бідловський(Кіча,66), Коломоєць, Микицей, Басов.

Запасні:Зарубін, Бровченко, Банада.

Головний тренер - Володимир Шаран

ПФК «Суми»: Бабак, Бугайов(Лещук,46), Котелюх к-к, Петрович, Давидов, Лебеденко, Дурай, Масалов, Даудов(Богачов,73), Тарасенко(Кадимян,57), Скарлош(Мельник,62).

Запасні:Белошапка, Леонідов, Гавриленко.

Головний тренер – Андрій Кононенко

Попередження: А.Запорожан(29), Р.Зейналов(60), А.Шендрік(65), С.Микицей(75), А.Кіча(76), В.Бондаренко(77) – О.Тарасенко(11), М.Даудов(60), Т.Дурай(89), О.Бабак(90+2).

Голи: А.Шендрік(41) – О.Лебеденко(28), Д.Богачев(82).

Післяматчева прес-конференція.

Головний тренер ПФК «Олександрія» Володимир Шаран :

-     Мої враження від матчу звичайно негативні. Програли перший матч, тим паче вдома. Але я не можу сказати,що ми не хотіли перемогти. У наших футболістів була самовіддача, я вдячний хлопцям за гру тому, що грали дійсно непогано. Активно грали в першому таймі, набагато краще ніж в другому тому, що багато пресингували команду суперника , і «Суми» практично нічого серйозного не створили . Цей рикошет, що виявися гольовим, був єдиним небезпечним моментом біля наших воріт . Нам треба реалізовувати ті моменти, які ми створюємо і буде порядок. В другому таймі ми дещо розкрилися, тому що хотіли перемогти. А у суперника з’явилися зони для підключення з глибини поля. В команді Сум вийшли на заміну швидкі виконавці і тому ми певною мірою не встигали тому, що в першому таймі віддали багато сил на швидкісні дії. А в цілому скажу : для того щоб вигравати - треба забивати, і в нас такі можливості були. Ми не будемо робити з цієї поразки трагедію. Будемо робити висновки і рухатися далі.