Кіровоградська «Зірка» привезла з Сум «бублика»

Кількість переглядів - 865

Вчора, 14 вересня, у черговому календарному матчі  кіровоградська «Зірка» на виїзді зустрічалася з ПФК «Суми».

Після вдалого вояжу сумчан на Кіровоградщину (у попередньому турі і перемоги над ПФК « Олександрія») «городяни» хотіли закріпити успіх у матчі з ще однією кіровоградської командою. Тим більше , що «Зірка » приїхала до Сум у статусі наздоганяючої .

Склад господарів був найбільш бойовий , за винятком головної ударної сили останніх місяців Кадімяна , який традиційно розпочинає матч у запасі. Крім того , на лівому фланзі з'явився залікував травму Леонідов , зазвичай грає в центрі .

Матч розпочався з атак сумчан, але надовго їх не вистачило - всього парочка напівмоментів. А потім ініціатива перейшла до «Зірки». Починаючи з 12 - ї хвилини , удари сипалися по воротах Бабака(ПФК «Суми»). Не всі , правда , досягали мети , однак захисники « Сум » все ж давали бити . Запам'яталися постріли Бурдіяна і Загальського над поперечиною, а також удар Логінова в падінні. З середини тайму «городяни » начебто схаменулися і теж стали турбувати захисні редути гостей . На 26- й хвилині вивели на побачення з голкіпером Мельника , але Поштаренко був першим на м'ячі. Через хвилину знову Мельник пробивав , але не сильно і прямо в руки воротарю. На 34 -й хвилині м'яч після удару Давидова просвистів над хрестовиною воріт « Зірки ». Кінцівка тайму пройшла в обопільних атаках. На 37 -й хвилині гості ледь не відкрили рахунок після штрафного у виконанні Рудницького . М'яч прийняв на себе Скарлош , і від нього той полетів прямо в нижній кут воріт , але Бабак насилу впорався з несподіваним рикошетом . Через три хвилини партнери вивели Степанкова один на один , але той не зумів обіграти Бабака. На 43-й хвилині після серії рикошетів пробивав Богачов , але Поштаренко впорався з нелегким ударом сумського хавбека. Вже в доданий арбітром час після пасу Скарлоша у штрафному впав Мельник , однак свисток судді промовчав . Через мить той же Скарлош пробивав двічі , але спочатку в захисника , а потім закручував у дальній кут воріт , і не докрутив.

Початок другого тайму був повторенням першого . Знову «Зірка» пішла вперед , але лише в дебюті тайму. Могли відзначитися Степанков і Загальский , але в обох випадках захист
«Сум» спрацював  відмінно. А у відповідь господарі поля забили два сухих м’ячи у ворота кіровоградців.

Спочатку , на 54 -й хвилині , Мельник відзначився з положення поза грою , а через три хвилини вже все було в рамках правил. Метрів з 25-ти штрафний пробивав Дурай , влучив у стінку , від якої м'яч відскочив до Масалова. Той , швидко зорінтувавшись, віддав пас на Скарлоша , який в боротьбі з двома захисниками пустив снаряд повз голкіпера гостей - 1:0. Далі гра у гостей зовсім розклеїлася , а господарі стали грати на утримання рахунку . На 67 -й хвилині міг забити Масалов , але після пасу Даудова пробив повз ворота.

Ближче до кінця гри кіровоградці таки спробували провести кілька атак. На 84 -й хвилині Фатєєв навіть потрапив у поперечину, через хвилину його удар був не настільки точний, правда , і не менш небезпечний. Гості перейшли до масованого наступу і це їх і згубило . Після однієї з таких атак «городяни » вибили м'яч зі штрафної, м'яч потрапив прямо до Кадімяна, який помчав від захисників і не доходячи до штрафного парашутом перекинув воротаря , гол вийшов ефектним і дуже красивим - 2:0. Гості ще пару разів спробували створити загрозу воротам Бабака , але так по них і не влучили. А ось Кадімян міг забити ще раз: воротар перевів його удар із забійної дистанції на кутовий.

У підсумку , заслужена і здобута в боротьбі на важкому полі перемога « Сум ». Знову вистрілила заміна Кононенко , сумчани після цього туру піднімаються на 4-е місце в таблиці, а «Зірка» опускається на 11-те.

На післяматчевій прес-конференції Микола Федоренко , головний тренер ФК «Зірка» розповів про основні причини поразки кіровоградської команди:

- Грали добре і віддача була , проблема у нас була з травмами гравців основного складу , а це Бочкур , Кочура , Родіна і Галенко , який сьогодні хоч і вийшов на заміну , але ми розуміли , що він не готовий. Ще раз хочу сказати , що не в чому мені дорікнути в сьогоднішній поразці свою команду.

FAVBET Ліга 1 , 10 тур . ПФК «Суми» - ФК «Зірка» Кіровоград . 14 вересня. 19:00 , м. Суми . Стадіон «Ювілейний» , 3250 глядачів.

ПФК «Суми» - «Зірка » 2:0 (0:0 )
Голи: Скарлош 57 , Кадімян 88.

ПФК «Суми» : Бабак , Леонідов ( Лещук 79 ) , Котелюх , Петрович , Давидов , Дурай , Масалов , Богачов ( Даудов 61 ) , Лебеденко , Скарлош ( Тарасенко 63 ) , Мельник ( Кадімян 68).

Запасні: Білошапка , Радіонов , Гавриленко.

Тренер: Андрій Кононенко
«Зірка» : Поштаренко , Логінов , Березовський , Загальский , Фатєєв , Бурдіян ( Сокуренко 81 ) , Степанов , Степанков , Рудницький ( Галенко 75 ) , Мостовий , Пінчук

Запасні: Ширяєв , Допілка , Гонщик , Товстун , Осадчий.

Тренер: Микола Федоренко

Попередження: Давидов 37 , Скарлош 88 - Бурдіян 64 , Фатєєв 79.