Кіровоградські волейболісти привезли повний комплект нагород з відкритого Кубку Києва (ФОТО)

Кількість переглядів - 1106

Кіровоградські волейболісти зібрали повний комплект нагород Відкритого Кубку м. Києва з пляжного волейболу серед дітей пам’яті Юрія Затворницького, що 14-15 вересня проходив у столичному Гідропарку.

Турнір проводився у трьох вікових категоріях, його учасниками стали 80 пар спортсменів з усієї України, серед яких суперечку за нагороди та цінні призи вели 5 волейбольних пар з комплексної ДЮСШ №3 міста Кіровограда.
Золотими медалістами турніру стали вихованці Маргарити Кольцової серед юніорів 1996-97 р.н. – Дмитро Сокуренко й Андрій Троцький. За свою звитягу кожен із хлопців окрім дипломів і медалей отримав сучасний м’яч для пляжного волейболу вартістю 700 грн.

Бронзовими призерками змагань серед юніорок цього віку стали наші дівчата - Наталія Грицюк і Наталія Шкуренко.
«Срібло» турніру вибороли кіровоградці Антон Матвєєв і Ігор Свірідов у групі юнаків 2000-2001 р.н. І знову на заваді до золотого п’єдесталу нашим волейболістам у фіналі стали рівненчани, яким вони поступилися у фіналі зимового Кубку України (в березні) та чемпіонаті України (в серпні) - тандему Трофимчук–Павлюк. В обох партіях кіровоградці були близькими до перемоги і навіть випереджали суперників та в підсумку поступилися в обох партіях 19:21, 19:21 і вкотре стали другими.

Ще дві наших пари залишилися без нагород, проте отримали неоціненний змагальний досвід – Дмитро Заплаткін – Віктор Мельниченко (юнаки 1998-99 р.н.) стали п’ятими, а Владислав Каплунов і Дмитро Захаровський – дев’ятими.

За словами тренера наших волейболістів Маргарити Кольцової, рівень організації даних змагань не йде ні в яке порівняння навіть з чемпіонатами та кубками України. Саме тому вони зібрали таку велику кількість учасників.
«Вихованці Юрія Затворницького створили фонд і вже втретє проводять турнір пам’яті свого тренера. Цього разу на змагання було витрачено 6 тисяч доларів, були дорогі призи – м’ячі, комплекти волейбольних майок, які отримували команди, що здобули на турнірі хоча б одну перемогу, під час змагань всіх учасників забезпечували безкоштовно гарячим чаєм, бутербродами, соками, частково оплачували проживання. Недарма турнір у Києві зібрав таку велику кількість учасників і я не сумніваюся, що наступні змагання зберуть ще більше волейболістів», - зазначила Маргарита Володимирівна.