«Олександрія» вийшла у лідери чемпіонату (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 613

Поразка «Сталі» в Кіровограді та мінімальна домашня перемога «Олександрії» у 11 турі чемпіонату України з Футболу у Favbet Лізі 1 дозволила команді Володимира Шарана очолити турнірну таблицю.

Героєм матчу став півзахисник жовто-чорних Василь Грицук. Саме його дубль приніс «Олександрії» перемогу над чернівецькою «Буковиною». Та початок матчу був за гостями. Перша ж атака буковинців на 10 хвилині матчу стала результативною: Семенюк підступним ударом відкрив рахунок в матчі – 0:1. Надалі забивали лише господарі. Невдовзі Грицук з пенальті зрівняв рахунок, а у другому таймі після стрімкої атаки правим флангом він же вивів свою команду вперед.

ПФК «Олександрія»  -  ФСК «Буковина»  2 :1 (1:1)

ПФК «Олександрія»: Р.Зарубін, А.Сухоцький, А.Запорожан к/к, В.Грицук ( Є.Банада,85), А.Шендрік, С.Старенький (А.Кіча,73), В.Бідловський, Ю.Коломоєць, С.Микицей (Р.Зейналов,46), В.Бондаренко, С.Басов (К.Сидоренко,43)
Головний тренер – Володимир Шаран.

ФСК «Буковина»:  Б.Когут, О.Лисюк, О.Темерівський, А.Савін (Ю.Пантя,85), О.Керчу к/к, О.Вечтомов, А.Новотрясов, О.Семенюк (О.Деребчинський,74), Б.Орловський, А.Єлов (Т.Яворський,27), П.Рибковський (Т.Сівка,70).
Головний тренер – Юрій Гій.

Голи: В.Грицук(16 – пенальті ,64) – О.Семенюк(10)

Попередження: А.Запорожан (30), Р.Зейналов (66) – А.Новотрясов (16), О.Керчу(17), О.Темерівський (47), П.Рибковський (62), Т.Яворський (80).

Вилучення: О.Вечтомов (14).

Наступний матч ПФК «Олександрія» проведе 29 вересня на виїзді. Її суперником буде чернігівська «Десна».