У Кіровограді до дня міста пройшли змагання з художньої гімнастики (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 2661

Традиційно у день міста обласна федерація художньої гімнастики проводить у Кіровограді відкритий чемпіонат міста. 20-21 вересня у спортивному залі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка зібралося 90 грацій з обласного центру, Бобринця та Олександрії.

Вони виборювали право називатися кращою за програмами майстрів, кандидатів у майстри спорту, І спортивного та І юнацького розрядів.

 

Переможці та призери змагань

Програма майстрів спорту:
І - Пархоменко Ангеліна (Кіровоград)
ІІ – Меркулова Владислава (Кіровоград)
ІІІ – Михайленко Валерія (Кіровоград)

Програма кандидатів у майстри спорту:
І - Волошина Анастасія (Кіровоград)
ІІ - Тищенко Олена (Кіровоград)
ІІІ - Чала Вікторія (Кіровоград)

Программа І спортивного розряду:
І - Діордіца Аліна (Кіровоград)
ІІ - Тимохіна Дарина (Кіровоград)
ІІІ - Ткаліч Ксенія (Кіровоград)

Программа I юнацького розряду:
І - Нестеренко Анна (Кіровоград)
ІІ - Амірчупанова Амінат (Кіровоград)
ІІІ - Вільська Єлизавета (Кіровоград)

Программа IІ юнацького розряду:
І - Савенкова Єлізавета (Кіровоград)
ІІ - Мальцева Євгенія (Кіровоград)
ІІІ - Котенко Маргарита (Кіровоград)

Программа IІІ юнацького розряду:
І – Антонова Олександра (Кіровоград)
ІІ - Тесцова Катерина (Кіровоград)
ІІІ – Кравченко Марія (Кіровоград)

Переможці та призери серед учасниць 2005 р.н.
І - Игнатова Марія (Кіровоград)
ІІ - Пристинська Дарина (Кіровоград)
ІІІ - Усенко Поліна (Кіровоград)


Переможці та призери серед учасниць 2006 р.н.
І - Локарєва Марія (Кіровоград)
І - Лавриненко Марія
ІІ - Собко Дарина (Кіровоград)
ІІ - Іванченко Софія (Кіровоград)
ІІІ - Кучеренко Валерія (Олександрія)
ІІІ - Алексеєнко Єліизавета

Переможці та призери серед учасниць 2007 р.н.
І - Ісаєва Софія (Олександрія)
ІІ - Щупка Злата (Кіровоград)
ІІ - Кожухар Олександра (Кіровоград)
ІІІ - Горяка Ангеліна (Олександрія)

Переможці та призери серед учасниць 2008 р.н.
І – Саленко Дарина (Кіровоград)
І - Бондаренко Інна (Кіровоград)
ІІ – Слабоуз Дарина (Кіровоград)
ІІІ - Лось Ніколь (Кіровоград)

На урочистій церемонії нагородження голова обласної федерації художньої гімнастики Ольга Шевченко подякувала тренерам, спортсменкам за участь у турнірі і висловила сподівання, що в подальшому це допоможе їм показувати кращі результати на змаганнях більш високого рівня, боротися за потрапляння до складу збірної команди області.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:

Коментарі  

 
0 # жорж 23.09.2013, 18:36
Он як Женя тішиться). і ясно, такі дівчата!!! :-*
Цитата
 
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв