Важкоатлетка з Кіровограда стала бронзовою медалісткою чемпіонату Європи серед юніорок

Кількість переглядів - 519

Кіровоградська важкоатлетка Валентина Кисіль піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату Європи серед юніорів (U-20), що 23-28 вересня проходив у столиці Естонії Талліні.

У ваговій категорії до 75 кг за сумою двоборства підопічна заслуженого тренера України В’ячеслава Жукова показала результат 205 кг і з цим результатом стала бронзовою призеркою континентальних змагань. Двічі третьою наша спортсменка була і в окремих вправах: у ривку Валентина підняла 92 кг, а поштовху – 103 кг.

Серед суперниць кращий результат у цій ваговій категорії показали лише дві 20-річні росіянки, в той час як кіровоградській важкоатлетці лише 16 років.