Легкоатлети Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті України серед спортивних шкіл

Кількість переглядів - 1251

У Ялті завершився чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР. Участь у змаганнях брали атлети 1996 року народження та молодші. Багато хто з них у липні представляв Україну на юнацькому чемпіонаті світу та Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Після виснажливих липневих змагань дехто з юних атлетів узяв паузу і присвятив певний час відпочинку. Дехто продовжував тренування. Та всі вони прагнули підтвердити свої лідерські позиції в Ялті.
Честь Кіровоградщини захищали юні легкоатлети з шести спортивних шкіл області. В перший день змагань найбільшого успіху досягли атлети зі спринтерського бігу. Вихованка Павла Армашова (ОКДЮСШ «Колос») Анастасія Каргаполова потрапила до фіналу «Б» з бігу на 100м, а вихованець Олександра Дарієнка (Новомиргородська ДЮСШ) Денис Піменов до того ж фіналу «Б» з бігу на 400м. Бронзовим призером з бігу на 100м стала вихованка Валерія Кузя (Гайворонська ДЮСШ «Локомотив»), а нині учениця Київського спортивного інтернату олімпійського резерву, учасниця літнього чемпіонату світу - Яна Качур.
Другий день змагань був відбірковим, а ті фінали, що проводились принесли нам 7 та 9 місце в стрибках у висоту. Це відзначились вихованці Геннадія Здітовецького та Галини Михалюкової (СДЮШОР-2 імені Верхоланцева) Євген Балаєнко та Володимир Алімський.
Проте, останній день був для нас і з фіналами і з медалями! В потрійному стрибку четверте місце посіла вихованка Геннадія Здітовецького (СДЮШОР-2), а нині також як і Яна вихованка Київського спортінтернату - Анастасія Думчева. Фіналісткою даного виду програми стала Олена Колос, яка тренується в Кіровограді також у Геннадія Здітовецького.
Юна і перспективна вихованка Олександра та Ігоря Шостаків (ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Спартак-2002», м. Мала Виска) Ілона Заіка (на фото) виборола бронзову медаль чемпіонату з бігу на 2000 метрів з перешкодами, а чоловічий естафетний квартет з бігу 100+200+300+400м в складі Євгена Неруша, Дениса Піменова, Володимира Кожухівського та Євгена Царенка посів друге місце серед команд областей. Готували естафетну збірну Олександр Дарієнко, Олександр та Ігор Шостаки, Вадим Приймак, В’ячеслав Нищеменко.
В командному заліку змагань серед спортивних шкіл, команда СДЮШОР №2 імені Верхоланцева (старший тренер Володимир Абраменко, директор Віталій Винокуров) виборола престижне 10 місце з більш ніж 112 спортивних шкіл України.
Федерація легкої атлетики Кіровоградської області вітає призерів, фіналістів та тренерів, бажає їм гарно підготуватись до осіннього обласного та Всеукраїнського легкоатлетичного кросу, а також бажає в якісних умовах проводити навчально-тренувальні заняття в підготовці до зимового сезону.