Юна кіровоградська важкоатлетка встановила три рекорди України

Кількість переглядів - 735

Три рекорди України та шість медалей – такий результат виступів двох спортсменок спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Надія» Кіровограда на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед кадетів віком до 15 років, що пройшов у  Тернополі.

Героїнею змагань стала Юлія Прудіус. Вона у вазі до 44 кг встановила три рекорди України, вигравши змагання у ривку із результатом 42 кг, поштовху - 50 кг та за сумою двоборства – 92 кг.
Ольга Пікаш у ваговій категорії до 53 кг тричі стала срібною призеркою. Малі медалі вона виборола у ривку - 52 кг, поштовху - 60 кг, а велику срібну з результатом 112 кг у  двоборстві.
До змагань спортсменок готувала бригада тренерів - ЗТУ В’ячеслав Жуков, ЗТУ Володимир Іващишин, Тетяна Лиходід.