Кіровоградські самбісти здобули нагороди в Одесі (ФОТО)

Кількість переглядів - 556

Сім нагород вибороли кіровоградські спортсмени на Всеукраїнському турнірі з самбо серед юнаків 1999-2001 р.н. пам’яті заслуженого тренера України Роберта Балаянца, що 5 жовтня проходив у Одесі.

Їхніми власниками стали вихованці тренера Володимира Долгіх з комплексної ДЮСШ №3 м. Кіровограда. Чемпіонські нагороди здобули Станіслав Чистальов (вагова категорія 42 кг) і Максим Білінський (46 кг). Срібним призером змагань став Володимир Тютюшкін (38 кг). Ще троє наших самбістів – Едуард Завгородній (38 кг), Іван Козловський (46 кг), Георгій Корецький (59 кг) піднялися на бронзовий п’єдестал пошани.
У змаганнях взяли участь 72 спортсмени з 7 команд.