Дзюдоїст Дмитро Лучин виборов бронзову медаль на турнірі "Гран-Прі" в Ташкенті (ФОТО)

Кількість переглядів - 1264

Український дзюдоїст Дмитро Лучин, який представляє Київ і Кіровоградську область, виграв бронзову нагороду у ваговій категорії до 100 кг в заключний день турніру "Гран -Прі", який завершився 6 жовтня в Ташкенті.

На старті турніру наш дзюдоїст впевнено розправився над Шаяном Насірпурдізаджі з Ірану. Вже за 38 секунд після початку сутички Лучин провів амплітудне підхоплення на "юко", а ще за дві з половиною хвилини закріпив свою перевагу аналогічним кидком на "ваза-арі" з подальшим утриманням . На стадії 1 /4 фіналу українець у впертій боротьбі програв "юко" переможцю вересневого турніру "Гран-Прі" у Рієці ( Хорватія ) Карлу - Річарду Фрею з Німеччини.
Перейшовши до групи за втішні поєдинки, Дмитро виграв "юко" в чемпіона Росії-2012 в абсолютній категорії Алана Хугаева , який із серпня нинішього року представляє на міжнародній арені Білорусь, а в поєдинку за "бронзу" 22-річний українець не залишив шансів срібному призерові турніру "Grand Slam" в Баку-2013 Енхбату Ерденебілегу з Монголії. Вже на старті другої хвилини сутички Лучину вдалося провести зачіп зсередини на "ваза-арі" і закінчити сутичку утриманням в партері.

Бронзова нагорода, завойована в Баку, стала для Дмитра Лучина третьою медаллю у його спортивній кар'єрі, виграної на турнірах серії "Гран-Прі". У травні 2012 року підопічний Віталія Дуброви був бронзовим призером турніру в Баку (Азербайджан), а в березня 2013 року був третім на змаганнях у Самсуні (Туреччина).

Вагова категорія 100 кг (14 учасників)
1. Соіб Курбанов (Узбекистан)
2. Рамзіддін Саїдов (Узбекистан)
3. Дмитро Лучин (Україна)
3. Карл-Річард Фрай (Німеччина)

У неофіційному командному заліку збірна України, в активі якої за підсумками турніру виявилося по одній срібній та бронзовій нагороді, посіла десяте місце. В перший день турніру срібну нагороду у скарбничку нашої команди приніс Геворг Геворгян (60 кг) із Полтави.
У столиці Узбекистану наша збірна була представлена лише в чоловічій частині змагань. Призову трійку командного заліку склали збірні Узбекистану - 13 медалей (5-3-5), Бразилії - 8 медалей (3-2-3) і США - 4 медалі (1-3-0).