Кіровоградські таеквондисти змагались у Кременчуці (ФОТО)

Кількість переглядів - 1099

11-13 жовтня в місті Кременчук проходив Всеукраїнський турнір Федерації Таеквон - До ІТФ України серед дітей , юнаків та юніорів. У змаганнях брали участь 10 міст України , близько 400 спортсменів. Змагання проводилися у п'яти видах програми: особистий і командний спаринг , особистий і командний туль та самооборона . Кыровоградська область була представлена спортсменами клубу «Ван -Вей ». До її складу увійшли спортсмени ДЮК « Мрія » та Компаніївки .

Чемпіонами турніру стали: Конюх Наталія, Таратута Катерина, Попруга Юлія, Логвина Дарина, Лягаева Владислава, Діордієва Лілія та Беспалий Стас. Вони довели на що здатні кіровоградські таеквондисти.
Срібними призерами стали: Ніколаєнко Юрій, Єременко Влад, Конюх Олег та Васьківський Андрій.

Бронза в активі: Григорян Давид, Піценко Андрій, Періханян Размік, Ейвазоф Юсиф, Каратник Роман та Дубовик Ярослав.
Трохи не дотягли до медалі, та в підсумку посіли 4 місце, такі спортсмени: Дяченко Данило та Шепель Денис.
Тренерували спортсменів Зюнзя Ігор та Садовий Дмитро.

Просто блискуче виступила команда дівчат у командному спарингу , на шляху до фіналу вони перемогли сильні команди Харкова та Києва ! І стали чемпіонками у віковій категорії 11-13 років. Серед цих спортсменок найяскравіший поєдинок влаштувала Конюх Наталя, котра за допомоги тренерської тактики ведення бою, наполегливих старань та підтримки вболівальників перемогла спортсменку що на 30 сантиметрів вища та на декілька поясів старша за саму Наталку ( Наталя 135см зросту та має жовтий пояс з зеленою нашивкою, а її опонентка має 160 см зросту та червоний пояс). Виконавши декілька влучних ударів ногою у корпус суперниці спортсменка з Кіровоградської області вирвала перемогу у іншої команди та виборола нам місце у фіналі, хоча там маленька таеквондистка не перемогла, наша команда все одно отримала золоту медаль, завдяки іншим учасницям команди.

В загальному командному заліку нам не вистачило одного першого місця щоб стати бронзовими призерами турніру , але приємно що абсолютним чемпіоном турніру стала Діордієва Лілія , в її активі 4 медалі , дві золоті , одна срібна та одна бронзова медаль.

Найближчими планами кіровоградських спортсменів є підготовка до кубку України , який пройде в листопаді в місті Сімферополь .