Кіровоградські волейболісти змагалися на честь 75-річчя Кіровоградщини (ФОТО)

Кількість переглядів - 787

18-21 жовтня у Загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів № 16 проходили волейбольні змагання - відкрита першість КДЮСШ № 3 з пляжного волейболу на твердій поверхні в міксі (серед змішаних пар - хлопець-дівчина). Ці змагання стали першими в нашій області в рамках відзначення 75 років з дня утворення Кіровоградщини, що святкуватиметься 10 січня 2014 року.

Учасниками турніру стали 15 команд серед яких змагалися нинішні та колишні вихованці
спортивної школи.

Наймайстернішою, за результатами змагань, виявилася пара у складі Дмитра Сокуренка та Наталії Грицюк (КДЮСШ №3, тренер Маргарита Кольцова). Саме вони впевнено пройшли усю турнірну сітку та стали переможцями, здолавши у фіналі дует Дмитро Заплаткін-Олеся Молодченко, який посів друге місце. У матчі за останнє призове місце інтрига зберігалася до третьої партії, в якій на майданчику парі Ігор Свірідов-Наталія Шкуренко протистояв тандем Олександр Грущенко-Марина Мартиненко. У заключному відрізку зібранішими були останні (2:1), їм і дісталася «бронза».
Подарунками для призової трійки стали дипломи відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
За словами старшого тренера відділення волейболу КДЮСШ №3 Маргарити Кольцової, змагання серед змішаних пар у Кіровограді стануть традиційними.