Кіровоградські борці греко-римського стилю здобули дві нагороди чемпіонату України серед спортивних товариств

Кількість переглядів - 544

Високих результатів домоглися представники федерації греко-римської боротьби Кіровоградщини на чемпіонаті України серед фізкультурно-спортивних товариств і відомств поміж кадетів 1997–1998 р.н.
Спортсмен, який є вихованцем одеської борцівської школи, а зараз представляє Кіровоградську область Владлен Козлюк, завоював золоту медаль у ваговій категорії до 85 кг, вигравши усі шість сутичок.
Лише у фінальному поєдинку борець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Кіровоградської міської ради Андрій Кулик (46 кг) не зміг здолати титулованого спортсмена з Криму, чемпіона Європи та світу серед кадетів Еміна Сафершаєва.
До десятки кращих увійшли ще двоє борців нашої області. Максим Корольов (63 кг) боровся за «бронзу», але програв і став п’ятим. На дев’ятому місці завершив змагання Михайло Чемерисов (58 кг).
Командна першість дісталася борцям «Збройних сил України-2». Друге місце посіли «Збройні сили України-1», а третє - спортивне товариство «Динамо».
Змагання тривали 26-28 жовтня в місті Долина Івано-Франківської області. Його учасниками стали 320 спортсменів.