Юні кіровоградські дзюдоїсти здобули нагороди у Житомирі

Кількість переглядів - 621

Дзюдоїсти ДЮСШ «Зірочка» обласного центру двічі сходили на п’єдестал Відкритого чемпіонату центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з дзюдо, що 25-27 жовтня проходив у Житомирі.

Наші спортсмени виступали серед юнаків і дівчат 2001-2002 р.н. Призерами змагань стали Ельнара Некрутенко і Рафік Ахмедов. Ельнара серед 10 учасниць вагової категорії до 52 кг, а Рафік у ваз ідо 38 кг, де змагалися 22 борці здобули бронзові нагороди.
Близьким до здобуття медалі був Максим Чернов (32 кг), але, борячись за третє місце, він програв і завершив змагання п’ятим.
У командному заліку дзюдоїсти, які представляли Кіровоградську обласну організацію ФСТ «Україна» з 10 команд показали шостий результат. Причиною цьому стала недоукомплектованість нашої команди: на татамі у Житомирі виходили лише сім дзюдоїстів ДЮСШ «Зірочка», в той час як командний залік проводився по 14 спортсменах.