Кіровоградські снайперки стали третіми на чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1356

Не залишилися без нагород кіровоградські стрільці на чемпіонаті України з кульової стрільби, що 25-30 жовтня проходив у Львові.

Найвдаліше виступили наші дівчата. Жіноче тріо у складі двох спортсменок комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 міста Кіровограда - Сабіни Ібрагімової, Лілії Нестеренко та Анни Сальникової із обласної школи вищої спортивної майстерності, посіли третє командне місце на пневматичному пістолеті (вправа ПП-2, дистанція 10 м, 40 залікових пострілів).
Не так вдало відстріляли з пневматичного пістолету наші хлопці. Наша чоловіча команда, яку представляли Олександр Зайцев, Юрій Бериндя (ОШВСМ) і Сергій Фомін (КДЮСШ №3) стали восьмими у вправі ПП-3 (дистанція 10 метрів, 60 залікових пострілів).
В особистому заліку (ПП02) Олександр Зайцев із сьомим результатом вийшов до фіналу, однак там показав лише восьмий результат.