Повідомлення

З Кубку України кіровоградські гирьовики привезли дві «бронзи» (ФОТО)

Кількість переглядів - 810

Гирьовики з Кіровограда взяли участь у Кубку України з гирьового спорту, що 31 жовтня – 2 листопада проходив у самому центрі туристичного центру «Буковель», селі Поляниця Яремчанського району, Івано-Франківської області.

З п’яти вихованців комплексної ДЮСШ №1 обласного центру, які виходили на поміст, зійти на п’єдестал вдалося одному нашому спортсменові, причому двічі. Дві бронзові нагороди нашій команді приніс Олексій Журба. У ваговій категорії до 73 кг підопічний тренера Сергія Шевченка спочатку був третім у поштовху довгим циклом. Дві32-кілогармові гирі він підняв 42 рази. Другого дня змагань у двоборстві його результат у поштовху (73 підйоми) та ривку (92 підйоми) дозволив зійти на бронзовий подіум.

Своїм виступом кіровоградський гирьовик довів, що недарма включений до кандидатського складу збірної України. Влітку в селищі Табачне (Крим) на чемпіонаті України він став третім серед чоловіків і показав другий результат поміж юніорів, а два тижні тому в Луганську на чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України хоча і став восьмим, проте показав норматив майстра спорту України.
Близькими до чільної трійки були Ігор Карпенко (78 кг, 4 місце довгий цикл), Юлія Буйнова (+68 кг, 5 місце ривок), Олександр Дроздов (85 кг, 6 місце двоборство, 7 – довгий цикл).
У командному заліку збірна Кіровоградщини посіла шосте місце.