Боксер з Олександрії став тріумфатором чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1197

Три медалі привезли боксери нашої області з Вінниці, де 5-9 листопада проходив чемпіонату України боксу серед чоловіків до 22 років. Золотим медалістом змагань у ваговій категорії +91 кг став олександрієць, майстер спорту Тарас Неудачін.

Вихованець тренера Юрія Грінера провів чотири поєдинки з боксерами з міст Києва, Кіровограда, Мелітополя та Дніпропетровська. Перші два поєдинки наш боксер завершив технічними нокаутами у другому раунді. У третьому бої за вихід у фінал Тарасу протистояв суперник із Мелітополя - майстер спорту, бронзовий призер чемпіонату світу серед молоді, учасник молодіжних Олімпійських ігор у Сінгапурі Олександр Скорий. Та титули не знітили олександрійця, який і з цього протистояння вийшов переможцем, причому зробив це впевнено. У фіналі чемпіонату України Тарас Неудачін  зустрівся з дніпропетровським боксером Робертом Жмурком.  Одноголосним рішенням суддів олександрієць здобув перемогу і в цьому бої та завоював право називатися кращим боксером України серед чоловіків до 22 років.

Двічі на змаганнях відзначилися боксери обласного центру. Бронзовими призерами чемпіонату стали Андрій Семиволос у вазі до 56 кг  (СДЮШОР №2, тренер Віктор Саласенко) та Аслан Овакимян у категорії до 52 кг (КДЮСШ №1, тренер Володимир Панченко). Обидва вони при цьому виконали нормативи майстрів спорту України.

Коментуючи кореспонденту «Гречки» тріумфальний виступ свого підопічного, Юрій Грінер не приховував радісних емоцій, відзначивши при цьому, що останні декілька десятків років боксери нашої області не вигравали національні чемпіонати серед чоловіків, принаймні згадати коли востаннє представники Кіровоградщини мали такий успіх, він не зміг.
«Тарас Неудачін почав тренуватися у мене з 11 років і багато чого досяг. Виконав норматив майстра спорту України, був призером універсіади України з боксу, переможцем багатьох турнірів. – згадує Юрій Грінер. - Останні два роки він жив у Києві, але там високих спортивних здобутків не мав. Нещодавно він повернувся до Олександрії, тому часу на серйозну підготовку ми не мали. Напередодні чемпіонату України у Вінниці його рівень готовності я оцінював на 50% і розраховував хоча б на «бронзу», однак ми перевиконали план. 4 грудня в Івано-Франківську пройде основний чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Рівень змагань буде дуже високим, але ми будемо вже в зовсім іншій готовності. Тоді і робитимемо висновки. За його підсумками сформують експериментальну олімпійську збірну України".

Учасниками чемпіонату України стали 143 спортсмени з 24 областей України та АР Крим.