У Кіровограді змагалися грації (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1281

9 листопада у спортивному залі «Енерго-Спорт» обласного центру відбувся Відкритий турнір з художньої гімнастики. Його учасниками стали спортсменки з Олександрії, Бобринця, Світловодська, Черкас, Кривого Рогу і Кіровограда. Серед 140 грацій які брали участь у змаганнях, найчисельнішим було представництво господарок.

Гімнастки з місцевої КДЮСШ №3 виставили 68 спортсменок, ОКДЮСШ "Ніка" заявили на турнір 11 вихованок.
 


Переможцями та призерами змагань стали

 

Серед гімнасток 2008 р.н.
1 - Родініна Марія (м. Кривий Ріг)
2 - Пустовіт Поліна (м. Кіровоград)
3 - Слабоуз Дарина (м. Кіровоград)

Серед гімнасток 2007 р.н.
гупа А
1- Присяч Анна (м. Кіровоград) і Кареліна Юлія (м. Бобринець)
2- Биш Єлізавета (м. Кіровоград) та Волченко Єлізавета (м. Кіровоград)
3- Савеленко Софія (м. Бобринець)
група В
1- Ісаєва Софія (м. Олександрія)
2- Кожухар Олександра (м. Кіровоград)
3- Романенко Аліна (м. Кривий Ріг)

Серед гімнасток 2006 р.н.
група А
1- Громова Єва (м. Кіровоград)
2- Кадет Олександра (м. Кіровоград)
3- Журавель Інна (м. Кривий Ріг)
група В
1- Бондарець Мілана (м. Кривий Ріг)
2- Філіпенко Дарина (м. Бобринець)
3- Репях Анастасія (м. Кіровоград)
група С
1- Лавриненко Марія (м. Кіровоград)
2- Власенко Софія (м. Олександрія)

Серед гімнасток 2005 р.н.
група А
1- Василенко Анастасія (м. Світловодськ)
2- Макаревич Поліна (м. Кривий Ріг)
3- Коваленко Аліна (м. Кіровоград)
група В
1- Кішлян Єва (м. Кіровоград)
2- Неклеса Валерія (м. Бобринець)
3- Горова Марія (м. Кіровоград)

Серед гімнасток 2004 р.н.
1- Міщук Катерина (м. Кіровоград)
2- Кучеренко Дарина (м. Кіровоград)
3- Теплова Єлізавета (м. Кіровоград)

Серед гімнасток 2003 р.н.
1- Горбунова Єлізавета (м. Кіровоград)
2- Степаненко Ганна та Башинська Дарина (м. Кіровоград)
3- Винник Руслана (м. Кривий Ріг)

Серед гімнасток 2002 р.н.
1- Гладких Анастасія (м. Кіровоград)
2- Вільська Єлізавета (м. Кіровоград)
3- Соснова Олена (м. Бобринець)

Серед гімнасток 2001 р.н.
1- Письменна Анастасія (м. Світловодськ)
2- Щикот Катерина (м. Кіровоград)
3- Письменна Софія (м. Світловодськ)

За програмою КМС
1-    Порошина Анна (м. Кіровоград)

За програмою МС
1- Прокопчук Олександра (м. Кіровоград)
2- Краковська Катерина (м. Кривий Ріг)
3- Мутнова Анна (м. Кіровоград).

Головний суддя турніру Ольга Гейдарова залишилася задоволеною проведеними змаганнями та висловила впевненість, що вони допомогли оглянути потенційних кандидаток до складу збірної команди області та сприяли підвищенню спортивної майстерності його учасниць.

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв