Кіровоградський дзюдоїст переміг на відкритому всеукраїнському турнірі (ФОТО)

Кількість переглядів - 520

Дзюдоїст з обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» міста Кіровограда Велков Вадим тріумфально виступив на VІ відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченого 70-й річниці визволення м. Києва від німецько – фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н., що 9 листопада проходив у Києві.

Кіровоградець, якого тренує Сергій Нечмоня, виступаючи у ваговій категорії до 73кг,  до фіналу впевнено провів три сутички, із яких перші дві виграв чисто, іппоном. У фіналі йому довелося важко, адже його суперник – спортсмен із Білорусії всі попередні сутички переміг достроково. Та майстерність нашого борця виявилася вищою, який відмінно провів і поєдинок за перше місце.

За матеріалами сайту "Дзюдо-Центр"

Кіровоградський дзюдоїст переміг на відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо

Кіровоградець, якого тренує Сергій Нечмоня, виступаючи у ваговій категорії до 73кг,  до фіналу впевнено провів три сутички, із яких перші дві виграв чисто, іппоном. У фіналі йому довелося важко, адже його суперник – спортсмен із Білорусії всі попередні сутички переміг достроково. Та майстерність нашого борця виявилася вищою, який відмінно провів і зустріч за перше місце.

Детальніше про виступ Вадима Велкова у Києві, перші кроки у дзюдо, те як знання цього бойового мистецтва допомагають йому у повсякденному житті та багато іншого читайте у рубриці «Актуальне інтерв’ю».