Розгромна домашня перемога БК «Кіровоград-2» (ФОТО)

Кількість переглядів - 665

БК «Кіровоград-2» домігся переконливої перемоги над баскетболістами «Кривбас-ДЮСШ №5» з Кривого Рогу в першому домашньому матчі нинішнього чемпіонату в першій лізі , вчора 16 листопада. Фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 92:53.

Гості з Кривого Рогу змогли опиратися підопічним Андрія Білозерського лише у першій чверті, яку програли з 4-очковим відставанням (15:19). Решту чвертей на паркеті беззастережно домінували кіровоградці, з кожною наступною 10-хвилинкою демонструючи свою майстерність і збільшуючи перевагу. Наші баскетболісти переважали суперників за всіма показниками: на підбираннях – 57 проти 24, двоочковими кидками (64% – 39%), триочковими (24% - 15%), пробиванням штрафних (88% - 60%).
Розгромна перемога БК «Кіровоград-2» стала гарним подарунком головному тренеру команди -Андрію Білозерському, який вперше був із командою з початку чемпіонату, повернувшись на тренерський місток після хвороби.
Найкращим у складі господарів у звітній грі став Владлен Бережний, який єдиний в команді зробив дабл-дабл (25 очок, 13 підбирань).

БК «Кіровоград-2» - БК «Кривбас-ДЮСШ-5» 92:53 (19:15, 26:10, 23:14, 24:14)

БК «Кіровоград-2»: Бережний (25 очок +13 підбирань +0 результативні передачі), Воробйов (11+5+2), Буткевич (10+9+0), Чайка (8 + 4 +2), Щербик (17+3+0), Мохонько (6+5+1), Глинчак (2+3+0), Бузько (4+5+3), Сосой (2+4+11), Петров (5+3+2), Мутель (2+0+0).