"Зірка" завершила "домашній" рік нічиєю (ФОТО)

Кількість переглядів - 763

Команда Миколи Федоренка вела в рахунку, але все ж не втримала перевагу у матчі з краматорчанами.

Кожна з команд багато очікувала від цього матчу: «Зірка» прагнула гідно завершити сезон на рідному стадіоні, адже це був останній її домашній матч у цьому році, а «Авангард» жадав перервати свою безвиграшну серію, яка триває вже дев'ять турів і пригнічує настрій як футболістів з тренерами, так і вболівальників із керівництвом.
Матч між кіровоградцями і краматорчанами почався з тривалої розвідки, і в підсумку суперники не так багато створили цікавих моментів у першому таймі. Першим потурбував господарів Маленко, але його удар виявився неточним. У відповідь "зіркові" видали сольний рейд Загальського, якого перед самою штрафною змушений був збивати Кравченко. Але з вигідної позиції сам потерпілий виконав стандарт не дуже вдало - повз ворота. А ось Чичиков потренував воротаря несильним ударом по центру.
Витримавши натиск суперників, «Авангард» сам пішов уперед. І досяг успіху в цьому. У ході однієї з атак Ямполь обікрав, здається, Пінчука, увійшов до штрафної та впевнено переграв воротаря. Але голу не судилося статися. Як виявилося, перед тим в положенні поза грою був інший краматорчанин, і арбітр не зарахував взяття воріт через його офсайд.
До перерви «Авангард» провів ще декілька добрих атак, але один гострий простріл завершився нічим, а удар Печенкіна зі штрафного відбив Поштаренко. І одразу ж «Зірка» втікала в контратаку п'ять на два, але одним незграбним пасом гострота була загублена.
На другий тайм «Зірка» вийшла зі зміною: з'явився на полі новачок Силантьєв, а слідом, вже за ходом гри - і Рудницький. Поступово гра активізувалася, і в одному з моментів Осадчий опинився на ударній позиції, чудово прибрав захисника, але низовим ударом забити не зміг.
А далі спрацював фактор Рудницького. Після його подачі зі штрафного Жданков, якому активно заважав Родіна, випустив м'яча, і Галенко спокійно відправив його у ворота - 1:0. І після цього команди забігали значно швидше. Але й краматорчани свій штрафний використали сповна. Після фолу Сокуренка на Печонкіні, Ямполь, немов рукою, поклав м'яч у дев'ятку прямим ударом з лівої - 1:1. Ані воротар, ані його захисник, який чатував на штанзі, виручити в цьому моменті не змогли.
Залишок матчу пройшов у веселій боротьбі. Після навісу Осадчого м'яч потрапив у поперечину. Далі Маленко пробив повз із непоганої позиції. Мав шанси стати гольовим і ще один штрафний від Рудницького, але удар головою Бочкура потягнув у відчайдушному стрибку Жданков, таким чином реабілітувавшись за свою помилку. Відзначився ефектними сейвом і Поштаренко, що відбив хороший удар головою від Маленка. Незабаром вже Киселевський пробив повз після навісу з кутового.
Підсумок - бойова нічия, яка навряд чи задовольнила команди. Нічиєю «Зірка» попрощалася зі своїми вболівальниками до весни, а от «Авангард» спробує здобути першу після великої перерви перемогу вже в наступному матчі. Попереду у кіровоградських футболістів вояж до Криму, де 23 листопада команда Миколи Федоренка у Армянську матчем із «Титаном» завершить виступи у нинішньому сезоні.

Зірка ( Кіровоград) – Авангард (Краматорськ) - 1:1

Голи: Галенко , 61 - Ямполь , 72

Зірка: Поштаренко, Бочкур, Родіна, Березовський, Пінчук, Сокуренко, Гонщик (Силантьєв, 46) , Загальський (Рудницький, 62), Осадчий, Чичиков (Лисюк, 81), Галенко.
Тренер: Микола Федоренко.

Авангард: Жданков, Ковальов, Кравченко, Візавер, Резніков, Войтенко, Швець (Свиридов, 71) , Швидкий, Печонкін (Киселевський, 88), Ямполь, Маленко.
Тренер: Сергій Шевченко.