Новий успіх кіровоградських борців на міжнародному турнірі (ФОТО)

Кількість переглядів - 583

Успішним для борців Кіровоградщини став XV міжнародний турнір із греко-римської боротьби, що 15-17 листопада проходив на Закарпатті, в місті Мукачево.
Його учасниками були не лише українські борці, а й представили зарубіжних країн - Білорусії, Молдови, Росії, Угорщини, Болгарії, Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини.

У новій для себе категорії - 50 кг кіровоградець із комплексної ДЮСШ №3 Андрій Кулик. У застудженому стані він зумів виграти у суперників із Придністров'я (Молдова) та Маріуполя, а за вихід до фіналу здолав опір учасника кадетського чемпіонату Європи 2013, представника Угорщини. Однак на фінальну сутичку у нього не вистачило сил – кіровоградець поступився дуже сильному борцю з Молдови та зупинився у кроці від найвищого п’єдесталу.
Тренер спортсмена Микола Горбань, коментуючи виступ свого вихованця зазначив, що тренерську установку на цьому турнірі Андрій виконав на 100 %.
«Нова категорія вимагає силової підготовки і ми над цим попрацюємо. В іншому Андрій тактично грамотно побудував всі поєдинки, впевнено перемагав. На фінал його не вистачило, але боротьба є боротьба. Перемагає найсильніший. У Андрія, я впевнений, всі головні перемоги ще попереду", - переконаний наставник нашого борця.

Гідну боротьбу на турнірі продемонстрував ще один кіровоградець з ОК ДЮСШ "Колос" Михайло Чемерисов (тренери Бондар М.М. і Горбань М.А.). У вазі до 58 кг він піднявся на бронзовий п’єдестал, лише одним балом поступившись за вихід до фіналу болгарину, який зрештою і став переможцем цієї вагової категорії.
Але і третє місце - ще один успіх кіровоградської школи боротьби і свідчення наявності чемпіонських резервів.