У Кіровограді пройшли змагання з дзюдо (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 882

16 листопада у комплексній ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради пройшов Відкритий чемпіонат з дзюдо. За складом та рівнем учасників цієї вікової категорії змагання нічим не поступалися чемпіонату міста. Він зібрав 65 юнаків і дівчат 2002-2003, 2004-2005 років народження з трьох спортивних шкіл Кіровограда – обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», ДЮСШ «Зірочка», та дзюдоїстів-господарів татамі.

Результати змагань

Юнаки та дівчата 2004-2005 р.н.

25 кг (юнаки)
І – Савенко Владислав (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Шведенко Ілля (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Стародубцев Дмитро (ОК ДЮСШ «Ніка»)
25 кг (дівчата)
І – Подкопаєва Катерина (ОК ДЮСШ «Ніка»)
27 кг (юнаки)
І – Зленко Єгор (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Гордон Максим (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІІ – Федорченко Іван (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Соколов Дмитро (КДЮСШ №3)
34 кг (юнаки)
І – Пятов Андрій (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Гаращенко Володимир (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІІ – Тимошенко Владлен (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Круть Денис (ОК ДЮСШ «Ніка»)
30 кг (дівчата)
І – Гайна Юлія (КДЮСШ №3)
34 кг (юнаки)
І – Могилей Гліб (КДЮСШ №3)
ІІ – Співак Олександр (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – Пучка Олексій (КДЮСШ №3)
ІІІ – Пучка Сергій (КДЮСШ №3)
34 кг (дівчата)
І – Сівач Євгенія (КДЮСШ №3)
ІІ – Большакова Вікторія (ДЮСШ «Зірочка»)

38 кг (юнаки)
І – Безязиченко Анатолій (КДЮСШ №3)
ІІ – Ляшук Дмитро (КДЮСШ №3)
42 кг (юнаки)
І – Коба Денис (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Сагайдак Павло (КДЮСШ №3)
42 кг (дівчата)
І – Світлик Дарія (КДЮСШ №3)
46 кг (юнаки)
І – Головко Матвій (ДЮСШ «Зірочка»)
50 кг (дівчата)
І – Дяченко Анна (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Луценко Анастасія (КДЮСШ №3)
55 кг (юнаки)
І – Березній Богдан (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Заікін Антон (КДЮСШ №3)
+55 кг (юнаки)
І – Хуторянин Богдан (ДЮСШ «Зірочка»).

Юнаки та дівчата 2002-2003 р.н.

30 кг (юнаки)
І – Дрань Артем (ДЮСШ( «Зірочка»)
ІІ – Ігнатьєв Микита (ОК ДЮСШ «Ніка»)
30 кг (дівчата)
І – Захарченко Тетяна (КДЮСШ №3)
34 кг (юнаки)
І – Ахмедов Рагіп (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Ланьо Єгор (КДЮСШ №3)
ІІІ – Зирянов Ігор (КДЮСШ №3)
ІІІ – Юрченко Данило (КДЮСШ №3)
DSC0564034 кг (дівчата)
І – Білоконенко Анастасія (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Пилипенко Діана (КДЮСШ №3)
38 кг (юнаки)
І – Ільченко Данило (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Крисюк Святослав (ОК ДЮСШ «Ніка»)
38 кг (дівчата)
І – Павлова Вероніка (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Русанова Дарина (КДЮСШ №3)
42 кг (юнаки)
І – Владислав Медведєв (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІ – Постолатій Ярослав (ДЮСШ «Зірочка»)
ІІІ – Козак Артем (КДЮСШ №3)
ІІІ – Чорний Дмитро (КДЮСШ №3)
46 кг (юнаки)
І – Куцокінь Кирило (ОК ДЮСШ «Ніка»)
ІІ – Квірквелія Іраклій (КДЮСШ №3)
46 кг (дівчата)
І – Кучмій Лада (КДЮСШ №3)
55 кг (юнаки)
І - Медведенко Олексій (КДЮСШ №3)
+55 кг (юнаки)
І – Твердоступ Микита (КДЮСШ №3).

До змагань спортсменів готували Володимир Долгіх, Вівторія Сівач, Тетяна Кравцова (КДЮСШ №3), Олексій Лоскутов, Роман Зієров, Оксанан Корінь (ОК ДЮСШ "Ніка"), Валерій Ханцевич, Ольга Григор'єва (ДЮСШ "Зірочка").

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв