Кіровоградець став золотим медалістом чемпіонату України з панкратіону (ФОТО)

Кількість переглядів - 908

Черговий золотий тріумф вихованця обласної федерації бойового самбо. Після перемоги Романа Майнича на чемпіонаті України з бойового самбо серед чоловіків, переможну естафету підхопив його одноклубник Андрій Турчин. На чемпіонаті України з панкратіону, що 24 листопада відбувся у Києві, кіровоградець здобув звання чемпіона України серед молоді.

Наш 16-річний спортсмен виступав у розділі ноу-гі, вагової категорії до 69 кг, де змагалися 22 бійці. Всі без виключення сутички кіровоградець, якого тренує Вячеслав Шульга, виграв достроково: перший – больовим прийомом на руку, другий – за явною перевагою, в якій Андрій випереджав суперника з рахунком 10:0 і результат бою не залишав сумнівів у переможцеві. В третій сутичці за вихід у фінал наш спортсмен лідирував за очками, а за 10 секунд до завершення поєдинку провів задушливий прийом, не залишивши жодних шансів столичному самбісту.
Лише хвилина та 10 секунд знадобилося Андрію Турчину, щоб вибороти звання чемпіона України, провівши вдало больовий прийом на руку.
Таким чином протягом двох тижнів два спортсмени обласної федерації бойового самбо стали чемпіонами України. Але якщо Роман Майнич, який 10 листопада завоював золоту медаль, виконав при цьому норматив майстра спорту України, то Андрій отримає лише спортивний розряд – «Кандидат у майстри спорту України», оскільки виступав серед молоді.

«Молодий, але достатньо перспективний», - так лаконічно охарактеризував «Гречці»  свого підопічного голова Федерації бойового самбо Кіровоградської області В’ячеслав Шульга. А відтак у спортсмена, чиє найвище досягнення до звитяги на чемпіонаті України з панкратіону була перемога на відкритому Кубку Черкаської області з бойового самбо, головні перемоги ще попереду.