«Єлисавет-Баскет» декласував баскетболісток Казахстану

Кількість переглядів - 502

Другий матч БК «Єлисавет-Баскет» проти «Тигриць Астани», які у Кіровограді виступали номінальними господарками, лише підтвердив клас підопічних Вікторії Большакової. І в ньому наші баскетболістки святкували перемогу, яка стала шостою в очних протистояннях із казашками (90:45).
Та після першої чверті навряд чи хтось міг припустити, що кіровоградки декласують чотириразових чемпіонок і триразових срібних призерокк Казахстану.

Баскетболістки Астани виграли першу 10-хвилинку безапеляційно – 20:12 і були повноправними господарками майданчика за рахунок швидких комбінаційних дій, вдалій грі під щитом та користуючись неприпустимими помилками дівчат із «Єлисавет-Баскет». Але за наступні три чверті наші суперниці набрали лише 25 очок, у той час як кіровоградки розігралися на повну. На додачу у «Астани» на початку другої чверті серйозно травмувався лідер команди за набраними на той момент очками (5 очок, 3 підбирання) Діна Захарова, якій не змогли допомогти навіть присутні у залі ескулапи, і дівчину довелося вести до лікарні. Надалі гра набула одностороннього характеру. Наші баскетболістки грали у своє задоволення передовсім завдяки успішним командним діям. Чого лише вартий той факт, що найкращий гравець «Єлисавет-Баскет» Аліна Ягупова свій перший 2-очковий закинула на 13 хвилині зустрічі. У другій чверті ми знищили «Астану» - 34:6 і вона стала найрезультативнішою для у нинішньому чемпіонаті. Тому на велику перерву команда йшла з солідним відривом – 46:26. Наступні дві чверті стали логічним завершенням владарювання кіровоградок, які вже у резервному складі довели гру до повного розгрому казашок 16:8 і 28:11 і як наслідок, закономірний підсумок - 90:45.
Але не будемо забувати, що для «Астани» гра 27 листопада у Кіровограді стала шостою поспіль (до цього команда Євгенія Овчиннікова зіграла по дві гри у Києві проти «НПУ-Динамо» і «ТІМ-Скуфу»), а виступати на високому рівні всі матчі проти таких серйозних суперниць втомлені баскетболістки з Казахстану не могли фізично.

Одразу п’ять дівчат БК «Єлисавет-Баскет» набрали за гру понад 10 очок, відзначилися високим показником підбирань і результативних передач: Катерина Римаренко (18 очок+10 підбирань+2 результативних передач), Тані Робінсон (16+4+2), Ольга Дубровіна (14+4+8), Олександра Чек (12+7+4), Аліна Ягупова (10+6+5).

Наступні два матчі наша команда проведе у Києві 6 грудня з «НПУ-Динамо», а 13-го з «ТІМ-Скуфом». У рідних стінах «Єлисавет-Баскет» зіграє з одеським «Інтерхімом-СДЮСШОР-2» 21 грудня.